Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 2 napot dolgoztam és a stressz...

2 napot dolgoztam és a stressztől hányingerem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szalagnál dolgoztam és hányingerem van meg beszédülök.Nem tudok kellően koncentrálni sem.Eléggé gyenge a gyomrom nem bírom hosszú távon a buszt.Hát még a kocsit:S

2012. szept. 13. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami hányinger elleni gyógyszert vagy stresszoldód szedj, mert ha mindig ez a gond, akkor sosem lesz munkád.
2012. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Nem valami kreatív tevékenység szalagnál a munka de ha valamicske pénzt akarsz keresni el kell viselned a velejáró kellemetlenségeket. Tereld el a gondolataidat mert ha csak önmagad körül forognak akkor kikészülsz fizikailag is és mentálisan is. Gondolj valami kellemes emlékedre amit átéltél vagy át fogsz élni.
2012. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
végy egy gyömbért , vízbe reszelj egy újjnyi forrald hozzátehestz fahéjat szegfűszeget, de más ízesítőt ne. ÉS így idd. Elvileg a tengeri betegségre is jó nyugtatja a gyomrot és serkent .
2012. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!