Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nem bírom az autót folyton...

Nem bírom az autót folyton hányingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20km-er teljesen megakaszt.:S

2012. szept. 5. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már több természetes gyógymódot is, de nekem olyan erős ez az utazási betegség, hogy csak a daedalon segít. Úgy 45perccel indulás előtt be kell venni. Bár ha nem vagy hozzászokva, akkor végigalszod az utat. Ha te vezetsz ez nem előnyös.
2012. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ülj előre, ha van rá lehetőséged, vigyél magaddal hideg kólát (nem vicc) és iszogasd

a dedalon is megoldás, ha be tudod utazás előtt venni

2012. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amiket az előzők írtak, kiegészítve azzal, hogy ha teheted, vezess te :) Én igazából akkor nem érzek semmi kellemetlenséget, mikor én vezetek, jöhet akár a 270 fokos autópálya felhajtó is :)
2012. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A daedalont egyszer vettem be nem hánytam de nagyon megviseli a szervezetemet az is mert egyrészt álmos leszek meg mint akit gyomron vernek.Főleg ha dolgoznom kéne mennem ami esélyes munkahely az meg 53km-er szóval kemény dolog ez.Meg a busszal is ez a helyzet.De örülnék ha bírnám a kocsit.:)
2012. szept. 6. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak gyömbér tartalmú gyógynövényes szerek amiket szoktak tengeri betegségre ajánlani, meg a gyömbértea is elvileg hatásos. De a magneB6, és a b6 vitaminok is elvileg jók erre. Kezdd szerintem a b6-al, és ha az sem jó akkor magneB6, ha még az sem akkor pedig gyömbértea, vagy gyömbértartalmú émelygéscsökkentők.
2012. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én csak a buszon vagyok rosszul.Napota utazok 25 percet,de oda is és vissza is épp,hogy kibírom.Aztán meg vannak olyan napok,mikor semmi bajom sincs.Nem tudom,mitől lehet ez,de nekem pl se a Daedalon,se semmi nem segít,talán mert már idegi alapon van ez az egész.Fogalmam sincs.Szóval átérzem a helyzeted.De hánytál is már autóban?
2012. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindíg szóltam hogy áljunk meg és bumm.Sima B6 al próbáltam majd kipróbálom a MagneB6 ot...(legközelebb)
2012. szept. 7. 08:37
 8/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat , vettem gyömbér port.Majd kipróbálom.
2012. szept. 7. 19:46
 9/9 anonim válasza:
Próbáld ki, hogy vonaton utazol, ott nem szoktak rosszúl lenni az emberek :)
2012. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!