Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aloe Vera szakértők vannak itt?

Aloe Vera szakértők vannak itt?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem egyéb emésztőrendszeri rendetlenkedések miatt, hogy csinálnék egy aloe kúrát. Az Forevert ismerem, de baromi drága. Olvasgattam, hogy a DM-ben és egyéb helyeken is lehet venni olcsóbban. Az is van olyan jó? Illetve olvastam a növényről is. De az hogy működik? Láttam képen egy szeletet a leveléből, ami tele volt zselével. Ezt csak úgy kiissza onnan az ember? És ha minden nap használnám, akkor mindig le kell kanyarintani egy szeletetet? Vagy az egész levelet levágni? De akkor meg nem is marad levele? Ez a nővény mennyire nő gyorsan?

2013. nov. 25. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!A Forevernek minőségi termékei vannak és kedvezményesen is tudsz vásárolni, ha szeretnél.Nem érdemes kisérletezni olyanokkal, amik nem stabilizált aloe verát tartalmaznak.A belső zselés része használható a levélnek, de mivel ez egy szubtrópusi növény, így az itthoni hatása, hatóanyag tartalma is más (mint az eredeti és a magyar narancs).Nekem is van cserépben és sérülésekre azért ez is jól használható.
2013. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. És mennyire kedvezményes úgy az ár és honnan lehet kedvezményt szerezni?
2013. nov. 27. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Többféle lehetőség van kedvezményt elérni, itt hosszú lenne leírni.Ha adsz egy email címet, akkor ott elküldöm.
2013. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!