Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Semmilyen módszer nem segített...

Semmilyen módszer nem segített rajtam, sem eft, sem pszichológus, semmilyen orvos, már csak a korregresszióban bízom hol tudok találni ilyen kezelést?

Figyelt kérdés
nem találtam sehol ilyen szakembert és nagyon fontos lenne hogy visszanyerjem a régi érzéseim
2013. aug. 1. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán mi a bajod?
2013. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
konkrétan kiégtek az érzéseim és nem látom úgy a negatív problémáimat mint régen hanem ami történt már hosszú ideje folyamatosan az nem hagy nyugodni.de a korregresszióval akarom helyreállítani mert elfelejteni nem tudom de talán úgy fogom érezni magam mint rég.persze a jót sem érzem
2013. aug. 2. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit írsz akár az eft hatása is lehet, mert bármit mondanak is a tanfolyamokon, az eft NEM jó minden problémára az én véleményem szerint. A kiégett érzést akkor lehet tapasztalni például, (nem tudom persze hogy nálad mi a helyzet így látatlanban, )ha elővesz valaki egy igen súlyos, traumatikus problémát, ami minél régebben és minél kisebb gyerekkorban történt, és ráhajt EFT-vel, mondjuk film-technikával vagy mással. Ekkor nem biztos hogy képes blokkotoldani,főleg nem saját maga otthon egyedül, de a blokkot megnyitja, a tudatalatti programjainak , parancsainak megfelelően a probléma "ellenáll" , az elméje meg úgy védekezik a lelki összeomlástól, hogy az egészet még mélyebbre tolja le, ezért az illető pszichésen úgy védi magát, hogy "lefagy", és nem érez többé, mert annyira fáj a lelke, hogy azt tovább már nem viselné el.

Nem tudom, érthető-e, így tudtam egyszerűen leírni.


Ha a "semmilyen módszer" az az eft, meg hogy beszélgetsz egy pszichológussal néhányszor, akkor nincs nagy baj, mert ez csak kettő:)

2013. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már sokkal jobb úgyhogy jó csak meglepődtem hogy az eft még sem használ annyira.mert régen működött de lehet többet kellene csinálni
2013. aug. 10. 22:20
 5/6 A kérdező kommentje:
az eft működött régen de most nem működött lehet sokkal többet kell
2013. aug. 11. 01:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak beszélgetsz egy okos pszichológussal, nem csodálom, ha nem használt. Módosult tudatállapotban, hipnózist vagy NLP terápiát javallanék (nem egy-két hétvégén tanult kóklernél). A korregresszióra is ez vonatkozik. Lehet, hogy feltár valamit, amit aztán meg is kell oldani, különben semmit se ér. Óvakodj az ún "reinkarnációs utaztatóktól"!
2014. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!