Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyibe kerül egy pszichológu...

Mennyibe kerül egy pszichológus egy héten egyszer?

Figyelt kérdés
Segítség kéne és nem tudom az árakat. 1 vagy 2 héten egyszer mennék. Előre is köszi!

2012. dec. 21. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
TB-re ingyen, egyébként 6-10000 Ft között reális egy óra.
2012. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egy kicsit drága, de azért köszi.
2012. dec. 22. 10:13
 3/7 engedhi tresholl ***** válasza:
11%
ál orvosoknak fizetni? hülyeség. igyál házi bort többet segit
2012. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Ha van akárcsak egy morzsányi esély arra hogy TB.-re menjél pszichológushoz akkor használd ki azt. Igaz nem fogsz hetente bejutni hozzá esetleg csak kéthetente de a magán rendelésen sem fogysz többet kapni és végül nem győzöd pénzel és otthagyod. A pszichológus (terapeuta) az első beszélgetés után megtervezi az általa jónak vélt gyógymódot amely beszélgetések sorozata és az magánba nem két fillér.
2012. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagyok a házi borhoz, és mindenkinek köszönöm :)
2012. dec. 25. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha fiatalvagy még, és nem muszály én semmiképpen sem javasolnám a dilidokit. Ha kattant vagy úgy is zártosztályra fogsz kerülne előbb utóbb, ha meg nem és biztosan nem, akkor inkább beszélgess a barátaiddal és ne gondolkozz annyit. Ezek a dokik olyan gyagyákat fognak beléd beszélni, amihez közöd sincs. Nem egy barátom volt, akit tönkre tettek a pszichológusok és pszichiáterek. Én nem javaslom. A lelkedet csak te fogod tudni helyrehozni. Soha ne várd mástól a csodát.
2013. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2013. jan. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!