Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen alternatív módszerekkel...

Milyen alternatív módszerekkel segíthetem elő 13 hónapos kislányom egészségét, ha köhög, náthás, lázas, hasmenés. Stb megfázásos tüneteknél, de főleg a köhögésre érdekelne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

13 hónapos kislánnyal még nemitatnék hagymateát, pedig az a legjobb gyógyír.

sztem a szokásos dolgokat itasd vele, kamillatea (gyulladásra), mézes tea (csakúgy, mer egészséges), és nemtom h a zsálya adható e a babának, de az nagyonjó, mert enyhe antibiotikum hatása van.

2009. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fiatal babánál , ne próbálkozz házilag kezelni. Mindenképpen menj orvoshoz, ha ő azt mondja hogy lehet házi módszerekkel akkor megpróbálhatod, meg legalább hasznos ötletet is tud adni.
2009. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Zsája úgy emlékszem, nem adható még, kamillateát már próbáltam, csak pár kortyot iszik, mivel most, talán a betegség miatt, jobban visszatért az anyatejre.

Orvosnál természetesen voltunk, akkor még kevésbé köhögött (bár ezt is megemlítettük), csak lázra és náthára kapott gyógyszert.

(Elég szűkszavú orvos, ez az egy van a környéken, nem nagyon kaptam még normális válaszokat az saját kezdeményezésű javaslataimra.)

Köszönöm a tanácsokat!

2009. okt. 17. 21:45
 4/9 A kérdező kommentje:
zsálya, bocs
2009. okt. 17. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
A 13 hónapos kisbaba anyatejes még?
2009. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, miért?
2009. okt. 18. 21:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 16. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Úgy tudom, hogy a gyerekek tünetei, az ilyen piciké, általában az anya lelki gondjai miatt (tudom hülye szó, ez nem a hibáztatásról szól) van. Ezzel azt akarom mondani, hogy magadon is dolgozz..

2009. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)) Vagy esetleg az anya TESTI gondjai miatt, ugyanis tőlem kapta el... de köszönöm a segítőkészséget! (És még más oka is lehet, nem részletezem, de valóban, az is egy ok lehet, amit írtál.)


Mellékesen nem azt írtam, hogy ennyi baja volt, és nem is volt ennyi(!!), csak ezek úgy általában együtt jelentkezHETnek, és ha bármelyik jelentkezne, akkor ne kelljen annyit újra kérdezgetni, legyen idő másra is. (Ha magamra is marad, akkor akár arra, hogy magamon is dolgozhassak, és nem pont olyan értelemben, amit írtál, hanem nem ártana császár után hasra is tornászni.)


Remélem, én sem sértelek meg, ha javaslom, hogy azt a kérdést, amire jó szándékkal választ írsz, jobban olvasd el.

2009. dec. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!