Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Homeopátiás szerek teljesen...

A Homeopátiás szerek teljesen veszélytelenek?

Figyelt kérdés

Persze nem üvegszám, vagy stb. De orvosi felügyelet nélkül is szedhető, ha mondjuk valaki csak látatlanban javasolja különböző problámákra és normál kereteken belül alkalmazzuk?

Van erről valahol leirás?

És egyáltalán milyen orvosok foglalkoznak ezzel?


2009. okt. 6. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
mindent mértékkel, a sok levegő is megárthat!
2009. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A homeopáiás szereket arra találták fel hogy az ember úgy gyógyuljon, hogy ne teheje vele a szervezetét így csak a saját védekező rendszerét erősíti föl. Ettől függetlenűl én ismerek olyan embert akinek éppen a betegségének a tüneteit erősítette föl, így valószínűleg ez is egyénenként változó. De orvosi felügyelet mellett biztos nem árthat.
2009. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szedek homeopátiás szereket.

Nekem van aki segít, aki Bach terápiával foglalkozik.

A homeopátiás szereknek az a lényege, hogy képzelj el egy egészséges embert, és nagy adagban kap ilyen szert, ami megbetegíti, mondjuk fáj a feje.Majd ugyanazt kapja rá ami kiváltotta csak kis adagban. Tehát ami nagy adagban méreg,

kis adagban gyógyít.

Van egy betegségem, amúgy arra szedem a cseppeket, és felerősítette először a betegségemet, kicsit megilyedtem,

de aztán csak visszavedtem, és minden szuper.Szóval ez előfordlhat.

Vannak amúgy homeopátiás könyvek, vagy ha bemész patikába,és ott is árulnak ilyen szereket, tudnak segíteni.

2009. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!