Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek az Amwand...

Mi a véleményetek az Amwand pálcáról? Valóban működik, vagy kamu?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha legalább azt kamuznák, hogy pár kezelés és néhány nap után történik javulás, de az alábbi videóban is a 92 éves maminak varázslat szerűen megjavul a karja! Pár perc alatt eltűnik a mész lerakódás, a renyhe izmok feltámadnak...

Ja, persze!


http://www.youtube.com/embed/YZb9e2SCRAk

2013. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az Amwand pálcát 2 éve használom akár kölcsön is adom hogy meggyőződj róla működik. Én imádom.ha kell küldök neked egy komplett anyagot. Én is féltem megvenni mert valljuk be elég hihetetlen technológia. Azóta nekem mindenem van az Amegától. Semmit nem akarok rád tukmálni ezért ajánlom fel a próbát. Amúgy gyógyszerész vagyok és több előadást tartottam róla. Lelkes Amegás vagyok!!!!

Mi a panaszod? Szívesen segítek lehet usmerjük is egymást?

2013. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amega global- az energiaterápia


http://www.youtube.com/watch?v=e7T1ze-XZEo&feature=relmfu


Szeretnék elmesélni valamit:


Amikor először hallottam az AMWANDról azt mondtam már megint megtalált valaki valami hülyeséggel...nem is érdekelt. Sajnos apukámnak becsípődött a dereka ezért előszedtem az e-mailt néztük a videókat és nem hittünk a szemünknek. Végül is apa azt mondta mindegy csak történjen valami -megrendeltük. Azóta tudom, hogy minden film IGAZ. Számtalan esetet mesélhetnék mire jó:

allergia,migrain,bármilyen csont vagy izomfájdalom, fülfájás, fogfájás, gerincsérv., derékfájás, porckopás...

KISBABA FOGZÁS, POCIFÁJDALOM



Pénteken kezeltem egy idős bácsit aki a kezét a combjától 20 cm-re tudta felemelni. Láttam rajta, hogy akarja hinni de nem ment...a kezelés 7 perc volt, semmi eredményt nem hozott viszont kölcsönadtuk  a tollat, hogy használja napi 6 órát aztán meglátjuk...Szombat délben hívott, hogy teljesen fájdalommentes- úgy szalutál mint a katonák és most az eddig jó vállán van a toll mert az lett a rosszabb...nem hinni kell csak használni!!! Nagyon nagyon boldog voltam! Higgyék el ezt nem azért csinálja az ember mert pénzt kap ezek a telefonok mindennél többet érnek számomra, hogy segíteni tudtam ilyen banális módon....


Egy idős ismerősöm /73 Éves/ a keresztanyjának!!! vett egy tollat. A néni alig járt ki és meglehetősen depressziós volt és meglehetősen lestrapált...3 hét elteltével a kertben virágot

gyomlált vakarta a macskája nyakát az egész szomszédság szerint ki volt cserélve...semmi mást nem tett csak itta az energetizált vizet és a fájó gerincéhez akasztotta a tollat. nem gyógyszereket szedett és igazán nem is értette mi ez csak csinálta. Azóta jól van!!!!


A barátnőm a 80 éves apósának vett egy tollat. A bácsi jól volt de a térde már annyira fájt, hogy május óta nem biciklizett. Andiék elfelejtették pénteken elvinni az orvoshoz. Szombaton elnézést kértek tőle mire azt mondta ő elment. Mivel taxival?

Dehogy lányom BICIKLIVEL!!!!

Azt mondta Andi ,hogy a Tescoban alig érték utol a papit ment mint a nyúl...ez 2 hét térdkezelés és vízivás eredménye.

Ezek az én ismerőseim.Senkire SEMMIT nem tukmálok ha megpróbálják nyernek ha nem nekem az se fáj...én jól vagyok több mint egy éve használom a termékeket és rengeteg jót láttam ezek a legutóbbiak....

2013. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: patikusevi

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 16:00

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mi a véleményetek az Amwand pálcáról? Valóban működik, vagy kamu?

"Ha legalább azt kamuznák, hogy pár kezelés és néhány nap után történik javulás, de az alábbi videóban is a 92 éves maminak varázslat szerűen megjavul.."

Az üzenet szövege: Szkeptikus az aki a fellelhető összes tanulmány után úgy gondolja nem működik valami. Aki meg utána se néz nos ezt döntsd el magad!!!!

Sajátos ki kell ábrándítsalak működik a dolog. Nem vitatkozni akarok csak szólok.rengeteg betegem van használják a gyógyulás nem 2 perc hanem sokszor 1 óra alatt jön létre végérvényesen. Ráadásul képzeld el hogy gyógyszerész vagyok. Ha majd lesz valami bajod ne felejtsd el ettől meg is tudszgyógyulni. Allergia, lumbágo,sérv, stb, stb. Még tumoros betegem is van 2 hónap alatt lett a lelete negatív. Hát ez van.

http://www.youtube.com/watch?v=e7T1ze-XZEo&feature=relmfu


Ez maga a csoda!


Mesélj, milyen tumor volt? Hogy is volt ez a negatív lelet?

Akkor most tényleg kölcsön adod, hogy meggyógyítsam a béna anyósomat?

2013. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg, mi történik ha az óra járásával ellentétesen forgatom?


Ha a gyártó tényleg jót akar az emberiségnek, és tényleg egyszerű a használata, akkor miért nem lehet csak úgy megvásárolni, miért kell az MLM?

2013. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A tumor tudődaganat volt illetve agydaganat. Sajnos nem mindenkinek jön be ennek sokféle oka van, de az emberek nagy részének használ.

Azért MLM mert ma ez az egyik olyan iparág ami a válság ellenére is virágzik hogy miért nem a blotban árulják annak épp az az oka hogy hihetetlen.A pálcát igen kölcsönadom. A feltétele hogy kifizeted árát és sérülés mentesen vissza is hozod. Nem tudom mi van az anyósoddal, sajnálom. Sajnos van amikor hetek telhetnek el a gyógyulásig. Egy esetleg 20 éve lebénult emberen nem tudom hogy tud e segíteni. Talán azt mondom nem de ez semmit nem von le az értékéből.Azért mert rengeteg esetet láttam és hallottam biztos van olyan akinek nem lesz szerencséje vele. Sajnos hónapokra én sem tudom nélkülözni.

Én próba nélkül vettem meg azért mert olyan ember ajánlotta akinek bíztam a szavában. Nekem bejött. Sajnos nem tudom neked azt mondani hogy segít mivel nem ismerem a betegséget sem.

Nem vitát óhajtottam kezdeni. A témát ezennel lezártnak tekintem.

2013. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De az árát még elárulod?
2013. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: patikusevi

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 21:01

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mi a véleményetek az Amwand pálcáról? Valóban működik, vagy kamu?

"De az árát még elárulod?"

Az üzenet szövege: Igen. Ez egy olyan iroda amit nem használnak tehát rendelni nem lehet belőle.


www.eamega.com/kisbudha


Nézgelődj!


Minden aggályodat elfogadom, mindet végigéltem mielőtt megvettem. A filmek igazak.


Az üzenet küldője: Harkonnen

Az üzenet címzettje: patikusevi

Az elküldés időpontja: ma 21:40

Az üzenet témája: Re: Re: Re:

Az üzenet szövege: Semmit sem érek el azon a linken, csak a süket duma megy ott is!

Pont erről beszéltem: Ha annyira jó dolog, és a gyártó - mint az összes - az emberiség jótevője, akkor miért kerülnek ezek a dolgok az előállítási költség ezerszeresébe, és miért kell zárt láncon értékesíteni.

Persze nem mersz árat írni, mert gondolom szokás szerint pofátlanul magas. Pedig gondolom 10-20 ezerért még megvenné bárki, és még így is jócskán túl lenne fizetve!


Tudod, amikor a lányommal küzdöttünk a rák ellen, akkor is jöttek a vámszedők. A legolcsóbb csodaszer amit kínáltak egy lekvár volt, 10 dkg-ért alig 15000-et kértek...


Az üzenet küldője: patikusevi

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 21:47

Az üzenet témája: Re: Re: Re: Re:

Az üzenet szövege: az oldal használható. téma részemről befejezve. sajnálom a keserű tapasztalatokat.


Az üzenet küldője: Harkonnen

Az üzenet címzettje: patikusevi

Az elküldés időpontja: ma 21:54

Az üzenet témája: Re: Re: Re: Re: Re:

Az üzenet szövege: Hát én sehol sem találom a beigért árlistát, de biztos én vagyok a hülye, és nem te egy csaló!

Vagy miért is olyan nehéz egy számsort leírni?

Ha nem írod le, akkor a többi levelet is kiteszem!


Az üzenet küldője: patikusevi

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 22:25

Az üzenet témája: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Az üzenet szövege: Nyugodtan, természetesen a magadét is kopizd hozzá az összeset.


Az üzenet küldője: Harkonnen

Az üzenet címzettje: patikusevi

Az elküldés időpontja: ma 22:34

Az üzenet témája: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Az üzenet szövege: Csakis úgy!

2013. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szivesen kipróbálnám,de látatlanban nem tudok több ezer forintot reszkírozni.Sajnos nem találtam árlistát és vásárlási lehetőséget azon az oldalon amit megadtak.Ha meglehet oldani,írd meg,hogy milyen feltételek mellett adnád kölcsön kipróbálásra.Előre is köszönöm.
2013. máj. 23. 07:41
 10/12 kamiklos válasza:

Harkonnen-nek:

Az ára: 69 990 Ft

[link]

2013. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!