Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valami olcsó gyógymód bőrrák...

Valami olcsó gyógymód bőrrák ellen?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint pl. a szódabikarbóna. Tudtok még hasonló, olcsó dolgokat? Egy ismerősöm beteg, és megkért hogy keresgéljek a neten valamit rá. Jár vele kezelésekre, és gyógyszert is szed, de nagyon fél.:( Pénzük nem nagyon van rá, hogy a drágább dolgokat ki tudják próbálni.
2013. máj. 16. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A bőrrák az egy gyűjtőfogalom, esetleg pontosabbat tudnál mondani, milyen típusú?
2013. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt kell beszedni, amit az orvos mond. A TB támogatja a kezelést, szóval nem értem a dolgot..
2013. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem melanóma malignum. Az orvos által mondott dolgokat betartja, és szedi a gyógyszereket. Melette szeretne még kipróbálni természetes dolgokat.
2013. máj. 16. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól értem akkor, hogy a sebészi kezelés már fel sem merült?
2013. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, csak annyit hogy túl későn vették észre. Nem nagyon szeret erről beszélni.
2013. máj. 16. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha későn vették észre, akkor gondolom már áttéteket is adott, kellően sokat.


Stádium függő, milyen esélyei vannak, de első körben kövesse szigorúan az orvosi utasításokat, alternatív gyógymódról én erre, főleg előrehaladott állapotban nem hallottam még.

2013. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Érdemes lenne elmennie egy jó természetgyógyászhoz. Pszisebész az tudja kezelni a fizikai testet. Ismerek jót. A lélekgyógyász tudja oldani a lelki konfliktust amiből kialakul a betegség. Azt is tudok. De egy kineziológussal sem járna rosszul. Csak döntés kérdése. Ezek a kezelések kb 6000ft-tól 12ezerig terjednek per alkalom. De jók. Ha segíthetek szólj.
2013. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a szöszt csinál egy pszisebész? O.o
2013. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!