Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Allergiára tea, vagy egyéb...

Allergiára tea, vagy egyéb gyógymód?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 17:02
 1/7 Napsugar11 ***** válasza:
Milyen jellegű allergia? Tünetek?
2013. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem időszaki allergia pl. pollen, hanem hirtelen jövő, gyógyszer, étel stb akkor Calcium az nagyon jó rá. Egyéb esetekben pedig ajánlott orvoshoz menni, hiszen ő tudja neked a legmegfelelőbb gyógyszert javasolni.
2013. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tea és egyébb gyógymód.
2013. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Allergia teától és egyéb gyógymódoktól nemigen fog javulni.Hiszen ez nem egy fertőzés,mérgezés,hanem a szervezet fokozott reakciója bizonyos anyagokra.Az lenne a megoldás,ha elkerülöd azt ami kiváltja az allergiát,de ez a legtöbbször szinte lehetetlen.
2013. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Napsugar11 ***** válasza:
Nekem van egy allergológus doktornőm, aki természetes módszerekkel segít és nagyon jól használ. Az allergia valóban egy túlreakciója a szervezetnek, de pont emiatt vissza is lehet terelni ezt a normális állapotba.
2013. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszerész vagyok. Amennyiben meg is akarsz gyógyulni nem csak gyógyszert szedni, küldj egy emilcimet és segítek. Sajnos ide nem írható ki mert reklámnak minősül akkor is ha természetes. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Akik szezon előtt 2 hónappal kezdik el inni azoknak utána alig van tünete ha egyáltalán van...nekem jók a beteg tapasztalataim!

Évi

2013. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen sok természetes gyógymód van. Kiragadok egy párat: Parajdi "jó só" evése, belégzése /haloterápia/, flavonoidokat bőven tartalmazó gyümölcsök, calcium,c-vit.fogyasztás. Parlagfű evése. nem tévedés! A parlagfű kíváló az allergia kezelésére! Lelki tényezők. Amennyiben személyesen írsz nekem, pontosítjuk nálad a gyógymódokat!
2013. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!