Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szemüveges vagyok 2 éve, de...

Katicabogár 1989 kérdése:

Szemüveges vagyok 2 éve, de most letettem egy hete mert unom, h törölgetni kell és igazgatni. Estére vörösek a szemeim lehet, h jobban romlik igy a szemem, vagy megvakulhatok? .

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mik a dioptriái a szemüvegednek? Ha picit erősebb, akkor meg van rá az esély, hogy romlani fognak a szemeid, mivel túlzottan erőlködni fognak. Ha ennyire zavar, akkor válts kontaktlencsére, ha beletanul az ember, akkor semmi macera nincs vele.
2013. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-1.+2 azt hiszem :) köszönöm a választ!
2013. máj. 9. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemüveg nélkül megerőlteted a szemed, ezért vörösödik. És igen, ez látásromláshoz vezethet.
2013. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik minuszos másik pluszos? akkor nem kéne letenni így jó hogy vörös, meg gondolom fáj is. ha mondjuk mindkettő minuszos lenne mondjuk -1 akkor nem lenne gond, nem romolna a látásod sem amúgy.
2013. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts kontaktlencsére vagy csináltass lézeres szemműtétet.
2013. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!