Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehet tenni duzzadt, fájó...

Mit lehet tenni duzzadt, fájó lábujjak ellen?

Figyelt kérdés
Egy 2 hete néhány lábujjam nagyon fel van dagadva, sokszor vörös vagy lila árnyalatú és nagyon fájdalmas főleg ha valamilyen szorosabb cipőt szeretnék felvenni. Az elején még viszketett , az már elmúlt de maga a probléma nem akar megszűnni hiába hintőporozom meg kenegetem. Esetleg valami lábgomba lenne? Ha valaki találkozott már ilyennel, kérem ossza meg velem,hogy mit lehetne ilyen esetben tenni, mit használjak rá?
2013. ápr. 8. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben baromi gyorsan orvoshoz mennék, mert nekem ez úgy tűnik, mintha valami bakteriális fertőzést szedtél volna össze. Abból meg még nagyon csúnya dolgok is lehetnek, láb(ujj) elvesztés, ilyesmik. ORVOS!!!
2013. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont tegnap voltam orvosnál, és lábgombára meg körömgombára kaptam kenőcsöket, azt ő se tudta mitől ilyen lila sokszor a lábam. Azt mondta, hogy lehet hogy valami belső szervi probléma lehet, de remélem elmúlik magától.
2013. ápr. 12. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!