Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pattanások ellen ha nem...

Pattanások ellen ha nem nyomkodom tényleg segít?

Figyelt kérdés
de ha begyulladnak a pattik mit tegyek ,akkor kinyomhatom??
2013. márc. 8. 20:22
 1/3 judit998 válasza:
54%
Nem szabad. Egy pattanást csak akkor szabad kinyomni ha teljesen megérett és látod a tetején, hogy fehér, de akkor is csak tiszta kézzel. Ha begyullad semmiképpen mert az azt jelenti, hogy a már megérett pattanásodhoz piszkos kézzel nyúltál vagy esetleg más szennyeződés került bele. Ilyenkor tonikokat vagy bőrradírokat kell használni. pl.: én nem vagyok pattanásos de ha kijön rajtam akkor nekem csak a bőrradír használ.
2013. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2dl langyos tej negyed élesztő egy egész élesztőnek.....belekevered a langyostejbe és meg iszod minden reggel ugy 2hétig eltunek a patik de lehet 2 hét sem kell max 1 ...!
2013. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem tesz jót ha kinyomkodod, mert ha nem jól csinálod ott marad a helye a bőrön. De én pl. nem szeretek sárgás-fehér pattanással utcára menni, úgyhogy általában tiszta zsebkendővel ki szoktam nyomni, aztán rá egy kis fertőtlenítő. Még soha nem lett bajom tőle
2013. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!