Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lábszár fekély gyógyítására...

Lábszár fekély gyógyítására lisztet javasoltak, az szárit! Nem akar begyógyulni! EZ használ?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A cukor dologt én is olvastam, de az én apukámnak is van, de ő majdnem elsírta magát, annyira fájt tőle neki a seb.

Ugyanúgy az akác méz is segít javítani a lábszárfekélyt, de mivel azonnal húzza össze a sebet, és fertőtleníti, az is nagyon csíp. De kisebb sebeknél beválhat...főleg a bioptron lámpával.

2013. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
HÜ-ha, hösz a tanácsokat !
2013. márc. 3. 12:15
 13/18 anonim ***** válasza:
Hidrokolloid kötszert nem próbáltatok rá? (Granuflex, Hydrocoll, Suprasorb H)Szakrendelésen felírják receptre, ha a beteg nem járóképes, a háziorvos is felírhatja. Ez egy steril lap, amivel teljesen el kell fedni a sebet, és akkorának kell lenni, hogy a seb körüli bőrön meg tudjon tapadni. Több napig fennmaradhat, cserélni akkor kell, mikor magától leválik.
2013. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 CODE3 ***** válasza:

Szerintem ne használd rá.

Alkalmazz magas kamilla tartalmú készítményt, az csökkenti a gyulladást, használj fertőtlenítőt, pl betadine vagy hydrogén peroxid, illetve TETRAN-HYDROCORTISON kenőcsöt. utána lehet hámosítani.

Mielőbbi jobbulást kívánok!

2013. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Árpi4 válasza:

Szia! Az első, mindíg az orvos legyen, a szakértelem nem nélkülözhető.

A "BIOPTRON" és egyéb lámpafajták fénye "D" vitamin képzésére serkenti a szervezetet. Csak nagyon gyenge hatékonysággal. A Napoztatás éri a leg többet.


Egyéb intelmek: a fekélyes testfelületet iod-tinkturás oldattal fertőtleníteni kell.

Makacs esetben, ha egyébként a vérkeringés megfelelő, akkor saját "emberi vérrel" hatékonyan lehet segíteni a hámképződést. (Ecsetelni kell)

A nagyapám is azt csinálta 1947 és 1971 között, sikerrel.

De az orvosi vizsgálat nem mellőzhető. Ugyanis a kiváltó ok megállapítása nélkül mindezek nem sokat érnek.

2013. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni és nem bedőlni mindenféle kuruzslóknak, sarlatánoknak.
2018. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lisztet????!!!


Ki az a vadállat barom aki ilyen állatságot kitalál. Attól nem is fog begyógyulni, hanem jó esély amputálni lehet a lábat.

2018. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Jóember, nem a pékhez köll fordulni, hanem a sebészhez.
aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!