Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lábszár fekély gyógyítására...

Lábszár fekély gyógyítására lisztet javasoltak, az szárit! Nem akar begyógyulni! EZ használ?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Jó ég,ki javasolta?


Orvoshoz menj,ne kuruzslóhoz.

2013. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpa és Kék krém.
2013. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Isten ments! Nehogy ilyeneket használj! Fekélyre amúgy sem jó a por(még a sebhintőpor sem),mert beleragad, réteget képez rá,ami alatt nem tud gyógyulni,sőt el is fertőződik!
2013. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már 3. éve gyógyítjuk,kipróbáltunk minden orvosi javaslatot / sugárt is /, és alig gyógyul !!!
2013. febr. 26. 16:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni milyen fekélyről van szó.Vénás v. artériás?Bár mindkettőre igaz,h amíg a keringés rossz nem gyógyul be a fekély.
2013. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én a mamámnak Bioptron lámpával gyógyítottam, és füvekkel mosogattam le. Hol laktok? Van lámpám,-ha érdekel.
2013. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 homo ludensz ***** válasza:
Ne ítéljetek el kérlek de valahol itt a neten olvastam hogy kutatások folynak a cukor nehezen gyógyuló sebek alkalmazására. Nem fűznék én ehhez semmit mert bár egy kutató orvos írta de én is csak egy átlagember vagyok. Van biotron lámpánk már évek óta de mostanában nem is vettük elő. Igyekszem én is óvni a lábaimat mert tudom ha megsérül milyen nehezen gyógyul be.
2013. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 boanka ***** válasza:

Én is olvastam a cukor ilyen hatásáról,szerintem mindenképpen kérdezz meg erről egy orvost, de ne egy begyöpösödött őskövületet,mert annak tudjuk a válaszát előre!

Itt a cikk,mindenképpen olvasd el, érdekes!


[link]

2013. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 boanka ***** válasza:

Az előző vagyok, Szabó Gyuri bácsi füvesember ezt javasolja:


A lábszárfekélyre napi egy csésze diólevél teát javaslok külsőleg. Elkészítése: egy púpozott teáskanál teát forrázzon le 2,5 dl forrásból levett vízzel, letakarva állnia kell 15-20 percig, utána le lehet szűrni, és egy keveset öntsön a kezére és térdtől lefelé dörzsölje be a lábszárába a teát. A diólevelet, amiből a tea készül éjszakára tegye a sebre dunsztkötésben.

2013. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Gyuri bácsi mindenre diólevelet ajánl. Könyörgöm! Nehogy a nyitott sebre diólevél teát tegyetek!!!

A juglon tartalma miatt erős májméreg...főleg, ha közvetlenül a véráramba juttatod a nyílt seben keresztül!

Az öreget a kora miatt engedték csak át a fitoterápia vizsgán, de -elnézést, ha most egy ideált török össze- rengeteg ostobaságot mond.

2013. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!