Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehet tenni akkor amikor...

Mit lehet tenni akkor amikor a sarkaadat feltori a cipo es nm akar visszagyogyulni? (konkret valaszokat)

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ragtapasz rá, hogy tudjon gyógyulni.
2012. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járj papucsban, amíg meg nem gyógyul! Ha muszáj mégis zárt cipőt venned, akkor szoros zokni és ragtapasz.


Kend be valami hámosítóval: aloe vera vagy Neogranormon.


Azt a cipőt, ami feltörte pedig: Tegyél a sarkába vattacsomót, és belülről a vattacsomón keresztül kalapáccsal ütögesd meg párszor. Talán így felpuhul egy kicsit.

2012. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a Sudocrem jött be a legjobban. Egyszer pl. az ujjamról tépett le egy darab bőrt a póráz (jó koszos volt), be is gennyesedett, ezzel kentem állandóan, szinte heg nélkül gyógyult. Ha valami kicsit durvább seb van rajtam, én mindig használom, egyrészt gyorsabban is gyógyul, és sokkal szebben is, kevésbé marad heg utána. Szerintem jobb, mint a Neogranormon.

Amikor otthon vagy, akkor meg hagyd szellőzni, olyankor ne ragaszd le.

2012. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A megfelelő lézer biztos hogy jó rá!
2013. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!