Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Senki sem akar ellátni, mert...

Senki sem akar ellátni, mert 17 vagyok! Hogy tehetik meg ezt?

Figyelt kérdés

A felnőtt neurológián nem látnak szívesen, mert még nem vagyok 18, a gyerek neurológián meg már nem látnak szívesen, mert nemsoká 18 leszek.

3 orvos is visszautasított!! 2 gyerek, 1 felnőtt! Eleinte kedvesen beszéltem velük, a végén már elég mérges voltam.. Hihetetlen...

Itt van a beutalóm de senki sem akar vizsgálni!...


2012. szept. 22. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán egy negyedik
2012. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen. Ezt nem tehetik meg. Ez volt az indokuk, hogy túl öreg/fiatal vagy?
2012. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Minden közelben lévőt felhívtam, a többihez órákat kell utaznom.. hihetetlenek.. Annyira mérges vagyok...
2012. szept. 22. 20:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen
2012. szept. 22. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tehetik!! Akár fel is jelenthetnéd őket, mert nem kapod meg a Téged megillető ellátást! Minden egészségügyi intézménynek van jogásza, aki a betegek érdekeit képviseli. Nála kell panaszt tenni.

A felnőtt neurológián jogosan utasítottak vissza, mert nem töltötted még be a 18-at, nem vagy felnőtt korú. A gyerek neurológián jogtalanul jártak el, mert a 18. szülinapod előtti napon is az ő körükhöz tartozik az ellátásod!

2012. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, csak én pszichiáterhez szándékoztam volna menni. Nagyon jól is esett a dolog. Mintha a szakadék szélén álltam volna, ők meg nemhogy hagyták volna, hogy beléjük kapaszkodjak, hanem még löktek is volna egyet rajtam...
2012. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a felnőtt nőgyógyászaton is visszautasíthatnának. Mégse teszik.


A gyerekneurológus azt mondta, hogy mivel fél éven belül töltöm a 18-at, ezért ő nem fog kivizsgálni, meg mire megtudja, mi a bajom, addigra már mehetek másik orvoshoz.

Most itt vagyok 0-24 órás migrénnel, napok óta aludni sem tudtam, szétrobban a fejem. 3 napja hányok, étvágyam 0, de még ezen idegeskedjek, hogy ki fog esetleg kivizsgálni...

Aztán ha agydaganatom van 18. szülinapom előtt, dögöljek bele???

2012. szept. 22. 21:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden váróban ki szokott írva lenni, hogy hol érhető el a betegjogi képviselő. Keresd meg!
2012. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát itt én nem találtam semmi ilyet, anya is ezt tanácsolta. Ő a rendelőben dolgozik, de nem tud arról, hogy van itt ilyen..
2012. szept. 22. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:
És mindez ma történt, szombaton?
2012. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!