Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki meg tudná nekem mondani...

Arisztoklesz kérdése:

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hogyan kell kender olajat készíteni?

Figyelt kérdés
A legjobb minőségűre gondolok. Nagyon sok helyen olvastam és hallottam, hogy a rák és még több más betegséget is képes meggyógyítani.
2012. dec. 21. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a növény magjából préselik
2012. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első válaszoló írta, csak azt tenném hozzá, hogy a hidegen sajtolt olaj egészségesebb. Ezt speciális gépekkel, nagy teljesítményű préssel csinálják, háztartási körülmények között nem megoldható.
2012. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és hol lehet ilyen olajhoz hozzájutni? Mert ugye nálunk nem éppen legális.
2012. dec. 21. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
A növényből is lehet, nem legális, de termeszthetsz magadnak, veszel magot és bent szobában néhány hónap alatt megvagy vele, vagy kertben nyáron :D magot lehet rendelni külföldről. Amiket lehet kapni, azokban nincs thc tartalom :/
2012. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kendermag olaj teljesen legális, ugyanis annak semmi kábító hatása nincs! Sima kenderből állítják elő(ennek nincs, vagy minimális a THC tartalma)Kendert termeszteni bárhol a világon legális. Ha be akarsz tépni, akkor ne ezzel próbálkozz! Amivel összekevered az a vadkender. Nem ugyanaz!


[link]

[link]

2012. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rákgyógyításra viszont sokkal jobb a thc tartalmú [link]
2012. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jaa, mégse nem csak a thc gyógyít, akkor egy alacsony thc tartalmú is lehet jó, ami legális
2012. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hupsz xD mégis najó :D [link] itt egy cikk, mégis fontos a thc ezekszerint
2012. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes cikk volt. Azt tudtam, hogy a rákos betegek közérzetét, vagy a krónikus fájdalomban szenvedők életminőségét nagyban javítja a cannabis, de erről a CBD hatóanyagról még nem hallottam.

Az a szomorú, hogy nagyon sokan élből elutasítják ezeket a gyógymódokat és kísérleteket, amikor meghallják azt, hogy marihuána.

2012. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha meghallom azt h cigi, azt egyből elítélem. tényleg durva drog, le se lehet szokni róla, büdös és rákot okoz..

akkor még ott van az alkohol az is egy drog. Én még nem voltam részeg és soha nem cigiztem(1 szívás volt h milyen, kiskoromban), 21 vagyok. A pia egy csomó balesetet is okozott már és arról se tudnak leszokni az emberek..

nem értem, ezek miért legálisak, a kender meg miért nem az? tök ártalmatlan. Max annyi, hogy kender hatása alatt nem szabad vezetni, de ugyanez elmondható az alkoholról is. Viszont, jókedved, eufóriát, tiszta gondokozást okoz, elmúlasztja a fájdalmat, stb. Amúgy a kávé is egy drog és az is legális :o

2012. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!