Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hüvelygombára tudnátok nekem...

Hüvelygombára tudnátok nekem valami használhatót mondani?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek nekem! Már 2 hónapja szenvedek vele, de semmi nem használ, amit az orvos felír..

Olyanok írjanak, akiknek személyes tapasztalatuk van.

Nagyon megköszönném, már teljesen kétségbe vagyok esve..


2011. nov. 12. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt használtad? Nekem segített!

[link]

2011. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hipermangános vízbe szoktam beleülni úgy hogy a hüvelyem ki tudja mosni. Utána canesten kenőccsel bekenni. Nekem be vált.2-3 nap és elmúlik.
2011. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vitagyn hüvelykrémet próbáld ki!
2011. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a gyógyszertári készítmények nem használnak! Használtam már Canesten kombit, gynoxint és még sorolhatnám.. Semmi nem használ! :(
2011. nov. 12. 18:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Az orvosom sem tud semmit.. Mindent felír aztán semmi nem használ.. És kb. 50 ezer forintot költöttem már erre .. Nem is baj, csak használna! Bármennyit kiadnék egy olyanért ami használ is..
2011. nov. 12. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:

És biztos, hogy gombád van, csak azt mondta ránézésre, hogy gomba?

Nekem egy Ovulum Nystatini nevű kúp segített, amit helyben a patikában készítenek. Csak receptre megy.

2011. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg alternatívan szeretnéd megoldani, van tippem a számodra,

olvastam, hogy a teafaolajjal megcsepegtetett tampon segít. én nem tudtam akkor teafaolajat beszerezni, viszont a sztíviáról olvastam hogy az is jó gombára. sztívia kivonatot könnyebben szereztem, hát kipróbáltam azzal, és magam is meglepődtem :) nagyon durva tüneteim voltak, és szinte minden elmúlt 3 nap után. örülök, hogy kísérletező kedvemben voltam :) remélem segítettem, és jobbulást.

2011. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Live48 válasza:
szia nekem is volt honapokig es nem hasznalt semmi mert candida volt ! sok edesseget cukros dolgot eszel? állj le minden cukros cuccrol, erjesztett es peneszgombas eljarassal keszult kajarol mint camembert teliszalami, stb. arra keszulj ha neked is ez van hogy a candida komoly edessegfuggo es iszonyatos cukor iranyti vagyat ereztethet veled! egyidejuleg vizzel higitott kefirrel kellene reggel es este huvelyoblitened, az visszaallitja a huvelyflorat es azokat az egeszseges huvelybacikat amit a candida kinyirt.
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, a teafaolajat kipróbálom mindenképp :) erről a candida diétáról én is olvastam, de mivel vegetáriánus vagyok, elég nehéz lenne a gyümölcsöket, a sajtot, a gombát és a cukrot elhagynom.. :/ Szinte csak ezeket eszem.. És persze zöldséget :) De ha muszáj lesz, keresek valami megoldást, hogy megváltoztassam az étrendem.
2011. nov. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!