Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nincsenek gyógyíthatatlan...

Nincsenek gyógyíthatatlan betegek?!

Figyelt kérdés

Miért is lennének?

Jézus minden beteget meggyógyított, aki Hozzá fordult segítségért.

Ezt a topicot próbára lehet tenni.

Én hiszek abban, hogy Jézus ma is Ura és gyógyítója mindenfajta-féle betegségnek, legyenek azok akármifélék. Nem hiszem, hogy bármilyen eset is kifogna Rajta.

Az, hogy a keresztények nem élnek tömegesen és nyilvánosan ezzel a lehetőséggel, meg nem az én vétkem. Én ugyanolyan egyszerű hívő ember vagyok, mint bármelyik újjászületett keresztény.

Csakhogy hiszek abban az Istenben, aki meggyógyít bármiféle betegséget, bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között!

Aki kér, kap!

Úgy legyen!

Írjatok!


2009. aug. 9. 00:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaminek nem találták még meg a gyógymódját attól az még létezik, nincs olyan betegség amire ne lenne gyógyír és isten képes meggyógyítani vagy enyhíteni a szenvedést és nem csak úgy h imádkozik az ember, hanem elfogadja a 'földi' segítséget és így megműtik, gyógyszert szed stb. Persze sokszor próbára tesz bennünket hogy mennyire tántorodunk el tőle, ez is benne van. A lényeg h erősnek kell maradnunk és elfogadnunk a segítséget, nem pedig várni a 'csodára'. Erre tudnék példázatot mondani, de nem hiszem, hogy kíváncsiak lennétek rá.
2009. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak akik állítják, hogy nincs gyógyíthatatlan betegség, de vannak gyógyíthatatlan betegek. A hit magadban, (nem a vallás és az egyházhoz tartozás) képes gyógyítani a lelket és épp egészséges lélek gyógyítja a testet is. A beteg test, megbetegítheti a lelket, a beteg lélek megbetegítheti a testet. A fizikai-kémiai úton szerzett betegség jobbára fizikai-kémiai úton kezelhető, a lelki úton szerzett betegség lelki úton gyógyítható. Az én hitem: Lazán, dogmák nélkül élni, az én hitemben van természet, van evolució, de nincs isten.
2009. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Már alapjáraton rossz ezaz Isten definíció, ugyanis ahány kultúra, annyi fajta Isten van, tehát mind az x Isten segít, de csak annak aki pont őrá hivatkozik?
2010. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!