Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nincsenek gyógyíthatatlan...

Nincsenek gyógyíthatatlan betegek?!

Figyelt kérdés

Miért is lennének?

Jézus minden beteget meggyógyított, aki Hozzá fordult segítségért.

Ezt a topicot próbára lehet tenni.

Én hiszek abban, hogy Jézus ma is Ura és gyógyítója mindenfajta-féle betegségnek, legyenek azok akármifélék. Nem hiszem, hogy bármilyen eset is kifogna Rajta.

Az, hogy a keresztények nem élnek tömegesen és nyilvánosan ezzel a lehetőséggel, meg nem az én vétkem. Én ugyanolyan egyszerű hívő ember vagyok, mint bármelyik újjászületett keresztény.

Csakhogy hiszek abban az Istenben, aki meggyógyít bármiféle betegséget, bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között!

Aki kér, kap!

Úgy legyen!

Írjatok!


2009. aug. 9. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Tudtommal napjainkig nemsikerült gyógyíthatóvá tenni az Aids-et, akk most hogy is van ez?


Nézd nem Istenre kell hivatkozni h majd meggyógyít.. a Földön vagyunk itt csak hús vér emberekre és gyógyszerekre támaszkodhatunk, nem hol mi képzeletbeli emberre. Elnézést ha vkit megbántottam de nekem így tanították h mindig a valóságban higgyek.

2009. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Épp ma olvastam az AIDS-ről egy cikket, évi 3000 Ft-unkba (!!!) kerül a kezelése, hiszen csak a dobozolást kell fizetni. Egyébként havi 100-200 ezer. Ugyanolyan, mint a cukorbetegség, kigyógyítani nem lehet belőle, viszont boldogan leélheted az életedet, ha jársz kontrollra és szeded a gyogyikat. Kicsit elkanyarodtam a témától, ezzel csak érzékeltettem, hogy a tudomány milyen nagy Úr. Én hiszek benne!!
2009. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

1. Szerintem nincs semmilyen isten mivel akkor lenne egy értelmes életünk, meg persze tudományosan hülyeség.

2. Miért gyógyítana meg mindent (ha létezne), egyáltalán mivel a betegségre azt mondják hogy a sátán teremtette... ha az úr(ok) [több vallás] annyira mindenhatók stb... akkor miért nem szabadítják meg a világot a bajtól.. akkor nem lenne az ember bűnös, nem kényszerülne a bajra... anyám már 5 éve rosszindulatú bőrdaganatos, őt miért nem gyógyítja meg? életében mindig csak adott, szegénységben élt, felállt a 0-ról, két gyereknek adott életet, és ezt érdemli? hogy őt mint buszsofőrt megverik a buszban (mind egy kik, tudjátok) és leszakítanak neki egy anyajegyet... ezt érdemli? szóval miért nem gyógyít az úr?! MERT NINCS!!!

Hmmm... ha valami bajod akadna a kereszténységgel (nem tudom hogy katolikus vagy református vagy)... válts vallást, legyél mormon.

2009. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
ne gyere már istennel te pö.cs...hol látsz te itt istent?nyomorult...
2009. aug. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
A rákbeteg gyerekeket miért nem gyógyítja meg?
2009. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


És tömegével történnek hasonló esetek.

2009. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

07.47

Az ien embert úgy rúgnám fejbe h az ima se hozná helyre.. Pont ien hülye dolgok miatt nem is foglalkozok a sok sz@r istenes dologgal

2009. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nah mit mondtam? mondtam hogy nincs isten, csak háborút és halált
2009. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocs véletlen rányomtam: szóval csak háborút és halált adtak a világnak. Hány háború volt a vallások miatt? Hány ember halt meg a vallások miatt? RENGETEG!! FÖLÖSLEGES GYERMEKMESE!
2009. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
attól hogy ennyire rendíthetetlenül hiszel nem fog változni semmi. vannak gyógyíthatatlan betegek, sajnos nem is kevés.
2009. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!