Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a velemenyetek DR HULDA...

Mi a velemenyetek DR HULDA CLARK parazitaelmeleterol es kurajarol?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 18:59
 1/6 anonim válasza:
Na ez az! Ez engem is nagyon érdekel. De nem a vélemények, azzal tele van a padlás: a tapasztalatok. Ha nincs, miért nincs? Elképesztő dolgokat lehet olvasni a könyveiben...
2012. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kakukkmanci válasza:
Nem akarom senkinek a kedvét szegni, de nekem megcsinálta a férjem ezt a parazita ölő kis elemes cuccot. (a könyvben rosszl van lerajzolva az ábra) A lényeg, hogy szerintem kiöli a szervezet számára szükséges, velünk szimbiózisban élő baktériumokat, parazitákat is. Egy idő után ráment a bélflórámra is és viccet félretéve egész nap finganom kellett. Éreztem, hogy valami nem stimmel és abbahagytam. Én elolvastam mindkét kötetét a meggyógyulhatsz című könyvének és a második kötet már annyira hablaty, hogy szinte idegesített. Ne dóljünk be mindennek, legyen józan belátásunk is az életünkre, hogy mi jó nekünk és mi nem.
2019. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, köszi a leírást, nem igazán találni tapasztalati hozzászólásokat :-)
2023. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van saját tapasztalatom: Dr. Clark könyve alapján megépítettem magamnak a zapper készüléket. (A könyvben lévő rajzról nekem is rémlik egy hiba, és kissé szerencsétlen tizedestört alakban van megadva az egyik kondenzátor kapacitása, de egy hozzáértőnek ez nem okozhat gondot.) A zappert eleinte csak a táplálékkal bevitt penész ellen használtam, hetente egyszer, és zapperelés után mindig kitisztult a fejem, éjszaka sokkal jobban aludtam. Aztán 2023 januárjában HIV pozitív lettem. Folytattam a heti egy zapperelést, és a májusi HIV-tesztem már negatív lett! A Karolina rendelőben alig akarták ezt elhinni, aztán meg sunnyogtak, nem küldték ki az eredményt e-mailben; személyes megkeresésre sem adták ki, hanem fel kellett keresnem a víruslabor vezetőjét. Tény, hogy sikeresen kikezeltem magam, bár valószínűleg ebben az általam napi rendszerességgel fogyasztott parlagfű és ganodermás kávé is szerepet játszik. Hogy milyen mértékben, azt sajnos nem tudom, de meggyőződésem, hogy a zapper hatásos!
2023. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(4-es vagyok) Ketteseke, milyen sűrűn zappereltél? Dr. Clark maximum heti 3 alkalmat javasol, ha jól emlékszem. Most, hogy említetted a fingást, én is észrevettem, hogy többet fingok, mint régebben! :-) Más mellékhatás nekem szerencsére nincs; ez meg simán elviselhető. (Heti 1x zapperelek.)
2023. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, négyes!
2023. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!