Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nektek mi a véleményetek a...

Fybyh kérdése:

Nektek mi a véleményetek a gyógynövényes nyugtatókról?

Figyelt kérdés
Használnak ? Melyiket tudnátok ajánlani ?
2012. jún. 19. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a nyugtató teákról tudok véleményt mondani. Azok nagyon jók és hatásosak. Ami nálam legjobban bevált az a citromfű és a levendula.
2012. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen nyugtatótól az a véleményem és a tapasztalatom, hogy ha ideges vagyok annak oka van,na most ezt sem a tea,sem a bogyó nem fogja megoldani helyettem.tehát meg kell keresni a stressz okát,és azt kezelni,nem pedig a tünetet.Mert oké megiszod eszed a nyugtatót és ha elmúlik a hatása?
2012. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmúlik a hatása újra egy ha szükséges ....... Nem igazán lehet " megoldani " mert hát ami azt illeti van egy pár + szorongásos beteg lettem s nyugtató kellene ...........
2012. jún. 19. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt a jó pár problémát és a szorongásos betegséget is meg lehet oldani. Csak akarni kell.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Valeriana relax és Sedacur forte, bár az utóbbi elég drága. Nem tudom, hogy használnak-e, én nagyon régen szedtem, de lehet, hogy csak a placebohatást éreztem. Ki kell próbálni.

2012. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedtem valeriana-s nyugtatót, és ittam valerianas, orbáncfű, citromfű, levendula teát, de egyik sem ért semmit, max jobban aludtam tőlük. Ugyanolyan idegbeteg voltam.
2012. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyhe szorongásra és idegességre jók, ha nem tartós az állapot. Ha tartós, vagy a fenti eseteknél erősebb, akkor nem elegendőek.
2012. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokkal hatásosabb a nyugtatóknál, ha a stresszel kezdesz valamit. Ha lefojtod, elveszi az erődet.


A nyugtatók még a gyógynövényesek is elodázzák a probléma kezelését. Persze amikor az idő megoldja, akkor ez rendben van. A legtöbb esetben viszont amikor jelentkezik a gond, még kezelhető lenne, de bedobálod a problémákat a tudatalattidba, akár egy gardróbra, akkor egyszer csak a fejedre szakad az egész.


Meditációval meg lehet tanulni az esti lenyugvást. Nappal pedig fel kell tárni az okokat és megoldani.


Azért szorongsz mert úgy érzed kevés vagy a megoldáshoz. Ennek az oka a gyerekkorba nyúlik vissza, fontos megtalálni hol akadt el az egészséges önbizalom és én-erő.


[link]

2012. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!