Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit ajánlanátok rák ellen?

Mit ajánlanátok rák ellen?

Figyelt kérdés

Szájüregi tumorral műtötték anyukámat, szövettan megállapította rák! Nem tudjuk milyen kezelést fog kapni, de én nem hiszek a sugárkezelésben, meg az ilyesmiben!

Minden más megoldás érdekel, ami a rák gyógyítására, ill. megelőzésére alkalmas!

SEGÍTSETEK!!!


2009. aug. 5. 15:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%

na akkor figyelj "zsenikém". A franc se akart "belédrúgni", egyszerűn próbálom felfogatni a csökött agyaddal, hogy a rákot NEM LEHET MEGELŐZNI. Vannak káros tényezők, amik elősegítik a megjelenését, és persze nem ajánlott napi 5 dobozzal szívni, de hallottad már azt a mesét ugye, hogy a szomszéd bácsi, aki doboz számra szivja a cigit 10 éves kora óta, makk egészséges, aki meg egyszer se szivott életében, szájrákot kap.

Bízz az orvosokban, ne legyél olyan raplis ribanc aki "nem hisz a sugárkezelésben meg az ilyenekben", ne a saját hülye fejed után próbáld gyógyitani anyádat.(kivéve persze ha útálod, és alig várod, hogy 2 méterrel a föld alatt legyen.)

nem nehéz kitalálni remélem, hogy hányórás hozzászóló voltam.

2009. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, aki segíteni akart! Természetesen várom a további válaszokat! Ja a fél levél C-vitaminomat odaadtam az anyukámnak, aztán hétfőn úgyis megy a patikába! A b17-nek utána nézek!

Mindenkinek köszi!

2009. aug. 6. 19:01
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Egy tanács: a c-vitamint ne gyógyszertárba vedd, mert inged + gatyád ráköltöd! Vannak jó tápkieg boltok, ott egyrészt jobb minőségű (tisztább) c-vitamin van, tehát nincsenek mindenféle segédanyagok hozzáadva mint a gyógyszertárihoz, másrészt fele annyiba sem kerül. Harmadrészt nem vagyok benne biztos hogy gyógysszertárban van egyáltlaán grammos kiszerelésben.

[link] Lejjebb tekerve láthatod mennyi féle van, sztem a Scitec, vagy Peak a legjobb, de ezzel ár/érték arányban semmi sem veszi fel a versenyt: [link]

sok sikert.

És a rák megelőzhető megfelelő vitaminbevitellel + táplálkozással + sportal (=életmóddal), csak oda kell figyelni, ez nem szerencse kérdése, elég baj lenne ha nem lehetne semmit tenni a megelzésére, de lehet, úgyhogy ne hagyjátok magatokat!

2009. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha írsz emilt, írok egy nagytudású természetgyógyászt, aki engem is kezel. Igen, a nagydózisú C vitamin nagyon jó. 2000 mg. (20g)addig is. Esetleg próbáld: Dr.Lenkei, ha nem ismnered, keresd a neten.
2009. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
20 gramm egyébként 20.000 mg :) És én 20 g-re gondoltam. iszonyat nagy dózis, egy átlag embernek kb 1-2gramm elég naponta (persze nem a gyógyszergyártók szerit, mert szerintük 50mg elég, de ez persze röhej kategória megintcsak). Szentgyörgyi ha meg volt fázva 5-6 grammot megevett egy nap, és ő nyilván tudta mit csinál, ráadásul az ember kivételével szinte az összes emlős elő tudja a szervezetében állítani a c-vitamint, kecskék marhák meg ilyenek. Ez azemberből hiányzik, és nem szabad lebecsülni a fontosságát, mondom 20g-al ismerek olyant aki meggyógyult a rákból műtét nélkül, ilyen szintű antioxidáns a c-vitamin
2009. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A természetgyógyásszal még várunk. A dr. Lenkei-t ismerem és az jó ötlet! Még egyszer köszi!
2009. aug. 8. 08:46
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
gondolom sok filmet láttál már ezzel kapcsolatban, onnan gondolod hogy ezek a kezelések nem használnak. ne higyj ezeknek és beszéld rá anyukádat a további kezelésre. legyen az sugár vagy akár kemo éveket nyerhet vele. az én nagypapám is rákos volt, kemot kapott és élt még 20 évet.
2009. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
megelőzni nem lehet a rákot. igazából senki nem tudja mitől alakul ki, csak találgatnak.
2009. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én a helyedben bíznék az orvosokban. A hagyományos kezelések nek(kemo sugár) bizonyított hatásuk van, mivel elég komoly kutatásokat kell végezni mire bevezetik őket.

A vitaminokkal nagy bajt nem csináltok, de pl nemrég volt egy kisérletsorozat a nagydózisú C vitamin kezeléssel kapcsolatban és az jött ki , hogy rontja a kemoterápia hatékonyságát.

Az alternativ gyógymódok sajnos meggyógyítani nem tudják a rákot , a tüneteket enyhíthetik.

De mint a fenti példa is mutatja akár káros is lehet. Szóval szerintem ha alternativ kezelésben is gondolkodtok akkor mindenképpen tudjon róla az onkológus.

Rák megelőzésére a legtöbbet az egészséges életmóddal táplálkozással és sportolással tehetsz.

2009. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!