Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Citozan kapszuláról szeretnék...

Citozan kapszuláról szeretnék bővebb infó. Mire jó valójában?

Figyelt kérdés
Természetgyógyász ajánlotta. Béltisztításra. Gyeremeket szeretnénk, és azt ajánlotta, hogy ezzel tisztítsam ki a bélrendszerem. A neten viszont azt olvastam róla, hogy fogyókúrázók használják, mert nem engedi felszívódni a zsírt és egyéb tápanyagokat. Én így is elég sovány vagyok és le van gyenge az immunrendszerem. Félek, ha ezt szedem, akkor még rosszabb lesz a helyzet. Valaki ismeri esetleg?
2009. júl. 23. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd a természetes Chithosan-t! TIENS termék /kínai/ Hosszú lenne leírni, mire jó, de ez nem a gyógyszertári Chitosan, annál sokkal jobb. Nincs benne vivőanyag és szinte teljesen felszívódik. Mi ezzel foglalkozunk.
2009. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azóta gondolom megkérdezted mégegyszer, de azért leirom.

Szerintem az Energy cég CYTOSAN tabblettájáról van szó.

Ha esetleg még aktuális:

[link]

2009. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!