Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel tudjatok leghamarabb...

Mivel tudjatok leghamarabb leállítani a pánikrohamot? És nagyjából mennyi ideig szokott tartani nektek?

Figyelt kérdés
Mondjuk amíg a szív igen dobog, és féltek is közben.
2012. júl. 12. 22:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
van nekem is ilyen kis bogyóm, de még nem vettem be belőle. valaki próbálta már?
2012. júl. 14. 10:26
 12/18 anonim ***** válasza:

tegnap 17:33 vagyok.

Pontosan milyen kis bogyód? :D Én nem Aconitumot szedtem pánikrohamra, hanem mást, de egész jól működött, kb. meg is gyógyultam.

2012. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát aconitum napellus bogyóm :) azok a kis igen pici bogyók, amiből ha jól tudom, 5-t kell bevenni egyszerre, mikor érzed, h kezdődik a roham.


Te mit szedtél? Minden tanács jól jön, és tippek is, hogy mivel lehet elvonni a figyelmet. A PC játék néha nekem is segít!

2012. júl. 14. 13:31
 14/18 homo ludensz ***** válasza:
Jegyezzétek már meg hogy csak pszichiáter írhat fel gyógyszert mert ő orvos.A pszichológus képzett terapeuta aki nem gyógyszerrel gyógyít.Ő esetleg feltárhatja a pánikbetegség kiváltó okát vagy okait ami nincs a homlokra írva. Közös munkával és mindkét részről őszinte beszélgetésekkel meg lehet találni e lelki csomók helyét majd egy jól alkalmazott technikával végleg fel lehet oldani. A gyógyszer tüneti kezelés de sokszor szükséges és nem zárja ki a terapeutával történő feltárást mint végleges kigyógyulást a pánikbetegségből.Javaslom hogy haladéktalanul keress megfelelő szakembert ( TB-re) mert követni szokta a depresszió ( önértékelési problémák stb.).
2012. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
az sajnos már megvan, rettentő kicsi az önbizalmam. és főleg azzal szemben, aki nagyon ismer. mind a gyengéimet, mind az erősségeimet és éppen ezért úgy érzem, hogy már csak a rosszat látja bennem. soha nem dicsér meg, és nekem meg megfelelési kényszerem van már vele szemben. ez felőröl, és szerintem emiatt is lehetnek a rohamaim sokszor :(
2012. júl. 14. 23:23
 16/18 homo ludensz ***** válasza:
Kedves kérdező a tiéd is azt a kínkeserves utat követi mint általában a pánikbetegség. Magam is végigjártam és tudom hogy a rengeteg kudarc (önmagunk előtt) szükségszerűen a földbe döngöl és már megváltásnak tűnik a felismerés hogy depressziós lettél. Ez egy spirál ami sajnos lefelé vezet és nehéz belőle kijönni bár nem lehetetlen.
2012. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A homeopátiás válaszoló vagyok :D

Így van, 5 golyócskát kell. Én tüneti szerként Belladonna 15CH-t szedtem, de jártam egy klasszikus homeopátiás orvoshoz, aki magas potenciájú szerekkel kezelt.

Egyébként nekem mindig az vált be, hogyha lefeküdtem és betakaróztam. :)

2012. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

elég régi a poszt, de gondoltam megosztom tapasztalatom... nekem sikerült annyira visszaszorítanom, hogy már csak ritkán jön elő... ami számomra bevált (a már előttem is ajánlott): CITROMFŰ TEA !

Nem okoz függőséget és nincsen mellékhatása!

Ha kicsit rossz a közérzet, jöhet egy citromfűtea citrommal, cukorral ízesítve... szívdobogás esetén egy Q10 és egy galagonya tabletta (utóbbiból tea is lehet) és máris jobb a közérzet...:)

2015. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!