Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megfáztam. Hogyan tudnám a...

Megfáztam. Hogyan tudnám a leghamarabb kikúrálni magam?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizet forralsz, kamillát szórsz bele és inhalálsz:) Sok folyadékot fogyasszál és vegyél be egy C vitamint is. Jobbulást!
2010. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A C vitamint mega dózisban, 5-10g szedd.
2010. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

forró fürdő, ágybabújsz utána, és ott elfogyasztod: egy aspirin plus c ital, 1000 mg panadol, majd egy nagy bögre forró tea. majd alvás.

nekem eddig bevált, mikor már kicsit is érzem, hogy megfáztam, így megyek elébe... :)

2010. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elobbieket mindenkepp meg annyit hozza szolnek h ha be van dugulba az orrod akkor forro ecetet szagolj!nagyon jot tesz es a fejfajas is el mulik
2010. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sok pihenés, mézes tea és én pici fokhagymát szoktam enni, az nagyon jó immunerősítő és megöli a bacikat. Ha nem szeretnéd, hogy büdös legyen tőle a szád, akkor vágd kisebbre és nyeld le egészben! :)
2010. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Foghagymás tej. 3dl tej 1fej foghagyma fedöalatt főzni 2-3 percig. C-vitamin napi 2-3000mg. Ágynyugalom 1-2nap.
2010. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok C-vitamin (5-10g), plusz amit az előzők írtak.


De ecetet ne szagolj, nagyon egészségtelen, ezt nekem egy orvos mondta. De egyébként is fullasztó ecetet szagolni.

2010. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!