Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » BIOLICHT lámpát (polarizált...

BIOLICHT lámpát (polarizált fényű gyógylámpa) ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok véleményeket, ill. 37.000,- Ft mennyire sok érte? Köszi :)
2012. márc. 2. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A polarizált fényű lámpa valóban hatékony, ahogy azt írják is. Ennyit még meg is ér, de többet nem.


Ilyent én nem készen vettem, volt lineáris polarizációs szűrőm és azon keresztül világítva kezelek gyulladásos dolgokat, nehezen gyógyuló sebeket, ödémás gyulladt résxeket. Kiváló az eredmény ezzel is.


Volt amikor jöttem haza a hegyek közül és volt egy esésrm, ahol nagyon megzúztam a könyökömet és feldagadt mint ehy fél zsemke. Ezzel itthon kezltem és a sisakon lévő fejlűmpa volt kéznél, azzal világítottam át a polarizációs szűrőn. Kb negyed óra után már kellemesen bizseregve szívódott fel az ödéma. Fél óra kihagyás után már teljesen levitte a duzzanatot, szintén bizsergő érzés kíséretében. Szerintem a bizsergést a duzzanat felszívódása okozza.

Szóval működik.

2019. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, és nem cssk a biolight hanem mindrgyik működok, fe spksn "aranyért" adják. Annyit nem ér, ha olcsóbban us elérhető. Ezért vettem használtan fotós lineáris polarizáciüs szűrőt 2.000,-Ftért és valamilyen erős fányű LED lámpával használom.

Igaz, annak nem jelentős az infra sugárzása, de legalább mem fokozza a gyulladást.

2019. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

...de sokan aranyért adják...

Ezt nem lehrtett előbb olvasni.

2019. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!