Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Beöntés, gyógybeöntés. Aki...

Beöntés, gyógybeöntés. Aki csinál ilyet vagy csinált már, írjon. Hány litert érdemes beönteni? Bent kell tartani egy ideig? Ha igen, mennyi ideig?

Figyelt kérdés

aug. 8. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülni kell, ha 1 liter bemegy. A végsőkig benn kell tartani, de pár perc után úgyis azt érzi az ember, hogy szétrobban.
aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. A nagy átlag 1 liter. Nem szabad túlzásba vinni ezt se. Azt, hogy meddig tudod bent tartani majd kiderül.
aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-3x 1.5l szoktam, az elsot 3 fele osztva(3dl,5dl,1l) - utana a tobbi az siman megvan egyben, csak nem gyorsasági rekordra kell törekedni....


az elso 2 az rogton johet kifele, amint erzed h kell, helyet csinal a tobbinek.

aug. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Régebben hosszú böjtök alkalmával sokszor csináltam, de már jó pár éve nem és úgy tűnik, elfelejtettem bizonyos részleteket.

Pár napja megint csinálom.

Először kevesebbet tudtam beönteni, de tegnap este már 2 litert. Viszont nem tudtam benntartani.


Tudnátok még válaszolni ezekre?

Melyik a jobb: ha kevesebb vizet öntök be, de bent tudom tartani 15-20 percig vagy ha többet öntök be, de nagyon rövid ideig tartom bent?

Vagy majd ahogy esik, úgy puffan?


Ti olvastatok könyveket a témában? Ha igen, mi a címük?


Egy nagyon kicsi szódabikarbónát tegyek a vízbe? Vagy sót?


Várom tapasztalataitokat, véleményeteket!

aug. 9. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamilla tea jó sok mindenre. Hetente egyszer. 1 littyó és addig tartsd bent amíg kényelmes. Utána egy sima langyos vizessel kiöblítheted.
aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
aug. 9. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
minek a kamillát kiöblíteni? Jó az ahogy van..
aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!