Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol érdemes íriszdiagnosztikát...

Hol érdemes íriszdiagnosztikát csináltatni?

Figyelt kérdés
Győriek vagyunk, de Budapestre is szívesen felutazunk, ha tudtok ajánlani jó szakembert :) A budapesti Ormos intézet szimpatikusnak tűnt először, de sok a negatív komment. Mit gondoltok? Ti már voltatok ilyen helyen?

aug. 5. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem hallottam erről. Mi a baj az íriszeddel hogy diagnosztizálni kell?
aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Sehol.
aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miért bíztam normális válaszokban 😅 azért köszi
aug. 5. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Akár azt is írhattuk volna hogy google a barátod. Megnézed melyik helynek vannak a legjobb értékelései és oda mész. Ha nincsenek értékelések mert annyira ritka dologról van szó, akkor keresel facebook csoportot, ha az sincs akkor gyakorin sem fog tudni segíteni senki, mert ami nincs fenn a facebookon az gyakorlatilag ismeretlen az internet népe számára.
aug. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utánanéztem neked. Ezt találtam:


Az íriszdiagnoszták állításait nem támasztják alá tudományos vizsgálatok,[1] a legtöbb orvos és képzett szemész az íriszdiagnosztikát áltudománynak és kuruzslásnak tartja.

aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdésedre a lagjobb szándékú válaszom az, hogy sehol sem érdemes íriszdiagnosztikát csináltatni.
aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csináltasd nálam. Ugyan nem értek hozzá, de nem lesz rosszabb, mintha "szakemberhez" mész.

Abból indul ki, hogy az íriszen vannak területek, amik megfelelnek egyes szerveknek. Ha a szerv hibásan működik, akkor ott folt vagy pötty jelenik meg.

Ha kicsit utána olvasol, akkor látni fogod, hogy több "retina térkép" létezik, amik egymásnak ellent mondanak.

A retina valóban alkalmas a szervezet egészségének vizsgálatára, mert sok esetben egy-egy betegség, állapot módosítja a színét vagy működését. Az agyvérzés diagnosztizálásában például fontos szerepe van.

aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a Google-t, köszönöm. Ha a Google elég lenne, akkor ennek az oldalnak nem is kellene létezni, nem? Egyébként személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi. És tudjátok (vagy őszintén remélem nem tudjátok) vannak olyan helyzetek egy ember életében, amikor az utolsó utáni fűszálba is megkapaszkodna. Amikor a jó helyek, az "igazi" orvosok már nem segítenek.
aug. 8. 06:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó utolsó szalmaszálnak sem. Több természetgyógyásznál jártunk (szintén utolsó szalmaszál, de mázlink volt). Mindnek a legfontosabb mondanivalója az volt, hogy ne szedje a gyógyszereit, ne egye a tápszerét (37 kilósan). Volt, aki nekem akarta megmagyarázni, hogy a szemüveg csak rossz szokás, tegyem le.
aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a problémádat írnád inkább ki aminek okát nem tudták diagnosztizálni az orvosok, hátha valaki hasonló cipőben jár és tudja a megoldást?
aug. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!