Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet a megoldás tetraplegi...

Mi lehet a megoldás tetraplegia-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon zavar, hogy kerekesszékes vagyok és szeretnék valami megoldást keresni, hogy újra tudjak járni.

Kerestem megoldásokat és találtam exoskeletont, viszont az, ha jól látom csak azoknak jó, akiknek csak a lába van lebénulva.


Már kipróbáltam:

izom- és ideg- stimuláló

gyógytorna

nyújtások függesztés

ergoterápia

oxigén terápia

mymo

Locomat

motomed


Már 2 éve csinálom a tornákat és a környezetemet is zavarja, hogy le vagyok bénulva.



júl. 11. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag az orvos válaszol, főleg egyedi esetben.
júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod, de az orvos nem segít
júl. 11. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadas. Mas nem fog mukodni. Persze a gyogytorna hasznos lehet, de nem arra, hogy ujra jarj. Az orvostudomany nem tart ott, hogy osszekosse az elszakadt idegeket. Sajnos.


En tetrasokat apolok (persze kulfoldon), koztuk vannak a legerosebb es legertekesebb emberek, akikkel talalkoztam, a kozos kiindulopont, hogy elfogadtak a helyzetet es a legjobbat hoztak ki belole. Ami meg jobb is lehet, mint a nagyatlag szurke unalmas agyatlan elete.

júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Nekem a családom nem adja fel és ez miatt nem is tudja elfogadni a helyzetet.

És mivel egy háztartásban élünk, így én is velük tudok legjobban azonosulni.


Úgy van a legtöbb ember vele főleg a családom, hogy itt van egy okos, művelt, nagyon szép lány, jaj, de vajon miért nem tud járni?


És úgy értem, ha meggyógyulnék jobb lenne az összkép, nem lennék tökéletlen. Nem sajnálnának.


Ráadásul az életem is milliószor könnyebb lenne. Nem kéne azon morfondírozzak, hogyha felvesznek egyetemre menjek, vagy maradjak itthon, mert úgysem tudom ellátni magam.

júl. 18. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!