Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy hívják ezt a "tartásjavít...

Hogy hívják ezt a "tartásjavító" eszközt, hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Régebben e-mailben kaptam egy reklámot és abban volt, kb. olyan széles, mint a gerinc, és a hossza is, annak természetes vonalát követi, és rá lehet feküdni, ülésnél nekitámaszkodni. A csigolyákat ellazítja, nyújtó hatása van. Nem biztos, hogy "tartásjavító" a neve, mert ha ezzel a szóval keresek rá, nem adja ki. Ez nem köthető fel, nem állandó viseletre van, csak fekvésnél és ülésnél kell használni. Akkor sajnos nem tudtam vele foglalkozni, azóta automatikusan törlődött ez a levél.

júl. 4. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a neve, de garantáltan nem segít, inkább árt, éppen a gerincet tartó izmokat iktatja ki.
júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akinek rossz a tartása vagy gerincferdülése van, annak ezek az izmok nem megfelelően működnek, csomók, kötegek alakulnak ki, olyan helyeken ahol nem kéne, ilyenkor egy helyes tartásban helyzetben megpihenni, ellazulni szerintem jó lehet, segíthet. Természetesen utána tornázni és erősíteni is kell, de addig hiába erőlködök.
júl. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!