Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kézmosás mániás vagyok, mit...

Kézmosás mániás vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb félóránként megyek kezetmosni, mert érzem, hogy sok baci van rajta :S Ráadásul ekcémás vagyok, ezért repedések vannak a kezemen, amiknek szintén nem tesz jót a sok kézmosás...


15/L


2010. jún. 27. 16:13
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos nem nagyon tudok segíteni,mert én is így vagyok ezzel! Nálam egy vacsi főzés alkalmával kb 30szor mosom a kezem. Már tiszta száraz a bőröm a kezemen, és ki is repedezett, néha vérzik is. Voltam bőrgyógyásznál, ő írt olyan krémet amit a gyógyszertárban készítenek, valamennyire bevált nekem, de én sem tudok leszokni róla. Ez amúgy kényszerbetegség ( nálam legalábbis ), én is mindig úgy érzem hogy koszos, baktériumok vannak rajta, pont azon gondolkodtam valamelyik nap, hogy elmegyek egy pszichológushoz!
2010. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előző vagyok, csak lemaradt hogy én 26 éves lány vagyok
2010. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon csúnya a kezem :(

Főleg az zavar, ha gépelek, mert utána kicsit büdi a kezem, mintha tele lenne bacikkal :S Az egeret naponta fertőtlenítem, de a billentyűzetet nem tudom :(

2010. jún. 27. 16:34
 4/4 anonim válasza:
a billentyűzetet is meg tudod mosni! húzd ki, majd egy vajazókéssel ( én azzal csináltam) ki lehet pattintani egyesével s így le lehet mosni. ez sem megoldás hogy mindent fertőrlenítesz, fejben dől el minden. néha én is erőt veszek magamon , nagyon nehéz, első voltam
2010. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!