Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszom ilyen sokat?

Miért alszom ilyen sokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat alszom. Éjjel akár 10 órát is. Főleg, hogyha nincs iskola, hétévégén. De megesik, hogy 12 órát is alszok. Pl, ma is felkeltem délben, és már délután 3kor megint lefeküdtem kicsit pihenni, mert úgy érzem mintha fáradt lennék, és nem bírok tovább fennt lenni.

Nem sportolok, és csak ritkán járok el itthonról. Még az is hozzátartozik, hogy elég sokszor unatkzom, és ilyenkor jön az ötlet, hogy mi csináljak?-hát aludjak. Tudom nem jó.., valami ötletetek először is ?


2010. jún. 23. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

eljárhatnál pl futni 1-2 naponta 1 órát.

velem is előfordul hogy alszok napi 10-14 órát (este sokat+napközbe egy kicsit) de azért nem ilyen gyakran...

2010. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémám csak azzal a különbséggel,hogy én sportolok és már dolgozom.

Nem lehet,hogy mostanában sokat stresszeltél?Vitaminhiány?Alacsony vérnyomás?

2010. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem kimerult vagy.naponta lagalàbb fèl òràt meny el futni,szòrakozni,parkba,sètàlni,vagy valammit csak mozìdulj ki othonròl!
2010. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek hangzik de szinte a semmittevésbe fárad bele legjobban az ember. MIvel vergődik jobbra-balra. hidd el mások ennél sokkal többet tudnak aludni éjjel köztük én is:) De nyáron aki otthon van egyedül vagy esteleg testvérrel mindenki ilyen. Ugyebár nem kell semit csinálni vagy gépezik, vagy tv-zik. Nekem mára-már az is nehéz, hogy ki menjek kajáért vagy elpakoljak a szobámba. Menj el sétálni vagy egy kicsit kocogni, otthon tornázz egyet kapcsold be a zenét és sokkal energikusabb leszel. És amúgy megmondom hogy a délutáni alvás nagyon jót tesz a szervezetnek és a bőrnek is:)
2010. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!