Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindíg álmos?...

Miért vagyok mindíg álmos? Pedig sokat alszom.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy 17 éves lány vagyok,és az a problémám, hogy ahogy leteszem a seggem, máris alszok.Hiába próbálok fenn maradni,nem megy.A szememim ragadnak,pedig nagyon sokat alszok.A barátom elég sokat alszik nálam,és elég kínos, hogy este nehezemre esik fenn maradni vele.Napközben is fárattabbnak érzem magam, és eléggé sokat vagyok beteg.Ingerültebb is vagyok néha a megszokottnál.A vérképemmel nincs probléma,minden annyi,amennyinek lenni kell. Mi lehet a gond?
2009. okt. 1. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Van elég vörösvérsejted? Ha a vérnyomásod alacsony, attól is lehetsz fáradtabb. Eszel elég vitamint?
2009. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Napi szinten egy kis futás, séta, görkorizás,... biztos jót tesz. Szedj vitaminokat,és méregteleníts/lúgosíts...

Sztem ez segít.:)

2009. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eléggé sok gyümölcsöt eszek, de emellett gondoltam már arra, hogy kellene szednem valami vitamin kiegészíttő dolgot, vagy immunrendszer erősíttőt, hátha az használna.A méregteleníttést ki fogom minden képpen próbálni, lehet segíteni fog.
2009. okt. 1. 12:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt kiahgytam, hogy a vérnyomásom nagy töbségében nem alacsony,hanem mindíg magas.Volt már minden féle kivizsgálásom,de nem tudják mitől, csak tippelgetnek. szerintük azért mert 'most vagyok abban a korban' de ez nem megnyugtató számomra.
2009. okt. 1. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
hasonló gonddal küzdött az unokahugom, megtaláltuk a megoldást. irj a ginsenguz@t-online.hu-ra, szivesen segitek.
2009. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!