Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitôl függ, hogy valaki...

Mitôl függ, hogy valaki mennyit szeret aludni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy valaki csak néhány órát alszik és teljesen kipihent, valakinek meg kb. 10 óra sem elég? Ez mitôl függ?
2008. nov. 4. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a megszokástól, mert lehet, hogy valaki imád 12 órát aludni, de ha sokáig rákényszerül, hogy mondjuk csak 6-8 órát aludhat, akkor meg fogja szokni. Attól még ha teheti aludhat szabadidejében 12 órát:)

Illetve a beállítottságtól is függ, és sztem egy kicsit a neveltetéstől is függ.

2009. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En imadok aludni..altalaban sokaig fent vagyok , ezert iskola idoben 5-8 orakat alszom. viszont hetvegen meg ilyen szunetekben 11-13 orat is siman tudok aludni. rekord eddig a 18,5 ora. szerintem jo dolog aludni ilyenkor felejt az ember,nyugodt es az almok is mindig masak ugye :)
2012. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!