Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem értem, hogy mért nem...

Nem értem, hogy mért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha meg bántanak vagy valami hasonló és én érzem, hogy fáj és sírni fogok, de valamiért mindig elmarad. Eddig mondjuk ha meg bántottak szándékosan nem akartam sírni de most hiába nem akarom vissza tartani aztán hirtelen még is vissza marad de nem szándékosan....
2010. jún. 18. 00:08
 1/6 Ammarilys ***** válasza:
sose sirtál..?
2010. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sosem sírtál? :/

nem tudod miből maradtál ki :D

ha szereted ezt a stílust akkor ajánlom a Children of Distance - Ha sírsz című számát... :)

najó ennek semmi köze a kérdéshez..:D

mi is a baj? az hogy nem tudsz sírni? egy orvostól kérdezd meg... :)

2010. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom mert eddig visszatartottad és mostmár megszokta a szervezeted hogy nem sírsz. szerintem ezzel semmi baj nincs, kivagyok az olyanoktól akik minden harmadik nap bőgnek valami miatt -.- nem old meg az semmit, csak simán szánalmas.
2010. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsónak ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=om3nINxi4rk&feature=PlayList&..


;) a sírás sok mindent megold, de a problémát nem! :)

2010. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huhh, nekem is volt két-három ilyen évem. Aztán egyszer valamin nagyon kibuktam, azóta meg túl sokat is sírok...
2010. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok (gondolom, te nem). Gyerekkoromban sokat sírtam, és volt ilyen anyámtól való elszakadástól való félelmem, tehát ha az megtörtént, akkor annyit sírtam, amennyit csak akartam. De nem akartam mások előtt. Na de mind a kettő elmúlt, most meg nagyon jól tudom, miért nem megy. Magamat sem bírnám látni úgy. De ha sikerülne, az érdekes élmény lenne.
2010. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!