Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok sírni? Úgy értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok sírni? Úgy értem nekem már szokásommá vállt folyton rám jön a sírás esténként .

Figyelt kérdés
Mindenféle dolog miatt:/ .Mondjuk mert nincs barátom és még nem is volt a pasi akibe szerelmes vagyok annak semmi esélye .Sokszor érzem úgy ,hogy nincsenek barátaim.Meg még egyéb okok. :/
2009. jún. 1. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:

szóval 15 éves lányvagy?:)

én elmondom neked, h igaz h már túlvok pár kapcsolaton, de szűzvok, most nincs barátnőm és csak hülye haverjaim vannak olyan talán csak 1 akinek mindent eltudok mondani...(azis lány) de nekem ez így teljesen megfelelő...tudom h akik körülöttem vannak szeretnek, bár 1 barátnőnek ténleg örülnék mostmár:) szal szerintem nemvagy egyedül ezzel, ismerek jópár olyan csajt akik azért szomorúak mert nemszereti őket senki, ez szerintem globális probléma a tinicsajok körében

2009. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én lassan 19 leszek és én is sokat sírok... :) ez "adottság", gyenge lelkületű vagyok :)
2009. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szintén 15 vok és szerelmes egy fiúba szeptember óta. már nem beszélünk, amióta tudja (nem tőlem.). minden percben bőgök ha rá gondolok =/. nemcsak este. =/
2009. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Amugy nem 15 vagyok hanem lassan 17 leszek.És nekem is van olyan barátom akinek bármit elmondhtatok de sokszor miatta is szar kedvem van.
2009. jún. 1. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szinte mindennapi program a sírás..

Pedig van barátom, csak nagyon messze lakik tőlem, és keveset talizunk.


15L

2009. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
áhh értem. emo-gyökér-gyűlést akarsz tartani
2009. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval aki néha sír, az emo?

Gratulálok az intelligencia szintedhez. Taps, taps.

2009. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

anyád

mer te k*rva inteligens vagy ám

2009. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most ezzel bebizonyítottad, hogy igen, méghozzá körülbelül ezerszer intelligensebb, mint te.

De sebaj, ma már többet érsz el azzal, ha hidrogénezett szőke hajad, műmelled és természetellenesre felduzzasztott szád van.

2009. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is úgy szokott lenni, hogy este jön rám. Persze nem minden nap, de amikor nehéz időszakon megyek keresztül, akkor szoktam így járni. Nappal még elvagyok, röhögök, meg nem mondanák rólam, hogy szoktam sírni.... Este, amikor senki sem lát, a szobámban lerendezem a dolgot. Legutóbb kb. egy hónapja voltam így, azóta nem történt olyan, ami kihozta volna belőlem. Üdv: Gyuszi
2010. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!