Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már kb. 14 éves korom óta...

Már kb. 14 éves korom óta behúzott hassal járok, mert egyébként meg vagyok elégedve az alakommal,mikor kisebb voltam mindig behúztam szégyelltem, hogy olyan nagy és azóta is tart (most 21 vagyok). Valami bajom lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta végzek hasizomgyakorlatokat de nem segít :( Ettől lehet valami bajom? Van úgy, hogy amikor reggel felkelek kicsi a pocakom, de amint eszek valamit megnő, az estéről pedig nem is beszélek akkor már óriási. Már nagyon elegem van az egészből. Valaki tudna nekem tanácsot adni.Előre is köszönöm!
2008. okt. 31. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek emésztési problémáid? Gondolom felpuffadsz estére. Figyeld meg, hogy mit eszel, és mitől puffadsz a legjobban, és azt hagyd ki.
2008. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen estére fel szokok puffadni, de nem mindig. Köszi a választ!
2008. nov. 3. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is hasló a helyzet jó lenne ha adnának választ a kérdésedre mert az nekem is használna:=S
2008. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, meg most sajnos van is. Én anno kihagytam az étkezésből a kenyeret, és reggel éhgyomorra megettem egy danon activiat...Ezután jó ideig nem puffadt fel a hasam. Bár ennek ellenére is sok a gáz a beleimben...nem tudom miért van:S
2009. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nagyon sovány voltam 43kg és 165cm. igaz fogyóztam akkor sajna (hülye voltam)na de akkor énis mindig behuzott hassal jártam, de már csak megszokásból. Most már 55kh vagyok,hűla istennek, de már eélsem tudnám képzelni hogy behuzom a hasam folyamatosan. mégha megis probálnám elfáradnék benne:) nem lessz ettől semmibajod:)
2009. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!