Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A párom iszonyatosan horkol,...

A párom iszonyatosan horkol, alig tudok mellette aludni! Kiprobáltuk már az orrtapaszt is, de semmi. Mit próbálhatnánk még ki?

Figyelt kérdés

Nekem már a (viaszos) fuldugo sem segit!!

Reggelente kialvatlanul kelek, mit lehetne tenni, akár házi megoldás is erdekel!

Elöre is köszönöm a vĺlaszokat! :)


2008. okt. 28. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hogy túl sz´ßaraz a levegö

én orvost ajánlom, mert lehet egy orpolip is ok, vagy orsövény ferdülés, amit egy kicsi mütéttel megoldanak. de ha a horkolás erösebb lesz, éjszakai légzési problémái lehetnek.

2008. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 eve elunk egyutt, a kezdetekben meg nem horkolt ennyire, de kb 1 eve egyre erösebb! A napokban pedig szinte mår nem tudom elviselni! Viszont amit furcsållok, hogy nem minden este, van , amikor el tudok aludni, vagy nem horkol annyira. Ezt nem ertem! Az orvos nem rossz ötlet, viszont ahogy ismerem, nem jönne el velem!

Azt mondja nem is horkol, csak en nem birok elaludni, es bekepzelem magamnak! :D

2008. okt. 28. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el orvoshoz, mert ez már életveszélyes! Mármint neki... van alváslabor is, ha kell - de az is lehet, hogy ránézésre is meglesz az ok.
2008. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is nagyon horkolok, de csak akkor ha fáradt vagyok. Akkor viszont nagyon... Szerencsére új munkahelyem van itt nincs éjszakázás így egyre ritkább a horkolás... :) (Asszony örül :) ) Nem lehet, hogy Ő is fáradt? Mert mondtad, hogy nincs mindig így...
2010. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!