Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért félek a haláltól? Miért...

Miért félek a haláltól? Miért van halál félelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 napja nem tudok másra gondolni. Nagyon rosszul érzem magam. Mindenről csak a halál jut eszembe bárhová megyek bármit csinálok nem megy ki a fejemből. Papamnal nemrég diagnosztizáltak tudo és gége rákot. Lehet hogy ez miatt van még a sok haláleset miatt egyszerűen sok és már rettegek. Nem tudom mit kezdjek magammal.

2018. jan. 24. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nem kell ezen gondolkozni. mindenki elgondolkozik az élet dolgairól, de nem szabad túl pörgetni. parancsolj "Állj, ennyi elég volt" a gondolataidnak. nyilván nem fogsz holnap meghalni, sőt remélhetőleg előtted egy egész élet, de mint ,hogy a születésedről sem te döntöttél, így arról sem dönthetsz, hogy soha nem fogsz meghalni, mert ez az élet rendje és gondolj inkább arra, hogy majd öreg korodban álmodban elalszol és ennyi lesz az egész. remélem megnyugtattalak ezzel kicsit
2018. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, 22 éves vagyok. Igen köszönöm egy kicsit megnyugtattál. Egyszerűen nem tudom miez az egész de tényleg borzalmasan rossz. Egyszerűen nem értem honnan jött.
2018. jan. 24. 16:04
 3/4 anonim válasza:

Keresztény családban nőttem fel, szóval számomra a halál utáni "hogyan tovább" kérdés egyáltalán nem riasztó, sőt. Hiszek abban, hogy ez az élet csak egy átmeneti állapot, hiszek abban, hogy a lelkünk örökké élni fog.

Nem akarok nagyon offolni, de tényleg érdekel, hogy Téged a halál melyik része riaszt? Ilyenkor mindig azon gondokozok, hogy mitől félhetnek az emberek, azon kívül, hogy mi lesz utána.

Ha van kedved írni, akár itt, akár üziben, nyugodtan, mert szívesen beszélgetek, meghallgatlak. És nyugi, nem azért, hogy tukmáljam Rád a hitemet :)

2018. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogy vagy azóta? Úgy találtam ide, hogy velem éppen pont ugyanez zajlik le, veled egyidősként és még nem tudom, merre a kiút
2018. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!