Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szoktam szédülni ilyen...

Miért szoktam szédülni ilyen gyakran?

Figyelt kérdés
Nem csak akkor szoktam szédülni, ha gyorsan felállok, hanem akkor is ha fekszem az ágyban... nem tom miért van ez. Lehet, hogy vmi vitaminhiányom van?
2010. máj. 31. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább vérnyomás lessz
2010. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kort kernenk es ha nem gond ilyen BMIt testsuly, magassag, atlagos vernyomas...


a felallasos szedules tenyleg vernyomas, de a fekveses szedules rosszabb, ugyanis akkor sokkal magasabb a fejben a vernyomas mint altalaban

2010. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Méresd meg a vérnyomásod. Az alacsony és a magas vérnyomás is okozhat szédülést.
2010. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15 vagyok...szóval nem igazán kéne még a vérnyomásommal gondoknak lenni, egyébként, mamámnál lemértem múltkor és akkor őő hogy is volt 110/61 a pulzusom meg 79 ( ??? ) lehet hogy most marhaságot mondtam... és 50- 52 kiló vagyok 169 cm... és lány!:D Kell még vmi információ?:)

Egyébként én a cink hiányra gondoltam , mert tudom, hogy tünete pl.: a fehér foltok a körmön, és abból nekem nagyon sok van, de nem tudom, hogy járhat e vele szédülés :S

2010. máj. 31. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így voltam kb. 2 hónapja: vitaminhiányod van. Kezdj el szedni valami tablettát vagy Béres-cseppet. A gyümölcs v. zöldség most nem segít, hirtelen nagyobb dózis a megoldás.
2010. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!