Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindenen szorongok, félek de...

Mindenen szorongok, félek de már a barátaim előtt is, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Üdv ! Előszór is bocsánatot szeretnék kérni a helytelen fogalmazásomért, de ebben a pillanatban is szorongok hogy, hogy kéne írni és ki mit fog rólam gondolni ... Talán azzal kezdeném h mindennek az előzménye az h mindig is én voltam a lúzer gyerek, akinek nincsenek barátai, és szívatják / csúfolják 0-24 ( Ennek oka h az egyik szememre tompa látó vagyok, és szinte vak is amin nem lehet segíteni )...és nem tudott beilleszkedni sehova... Se általános iskolába, se közép iskolába, sőt már lassan a " virtuális világ " közösségébe se sikerül... Egyetlen közeli barátom sincs, csak internetesek (akiket játékokból ismertem meg, de nem ismerem őket valóságba ) de lassan már a velük való társalgás közbe izgulok szorongok, pedig nem mondanak semmi rosszat csak én rettegek rettenetesen attól h nem fogadnak el, elhagynak. És igen most mondhatná mindenki azt h csak sajnáltatni jöttem magam ide, de úgy gondolom h ezek elkerülhetetlen tényezők...

Sajnos már nagyon régóta küzdök ezzel a félelemmel/ szorongással, és nem tudok ellene mit tenni... Általában jól vagyok, de ha történik valami rossz dolog teljesen depresszióba esek... Olyan szinten h már az internetes játékok se tudják elterelni a figyelmemet...

A helyzet az h próbálok rajta változtatni de nem túl sok sikerrel... Sokszor gondolkozok az öngyilkoságon is , hogy vége legyen ennek az egésznek... Pchiologushoz is járok de sajnos semmi nem változik, (lassan 1 éve ) és nem haladok 1-ről a 2-re .... ...

Már mindentől félek... az emberektől... A várostól... mindentől... és folyamatosan szorongok....

Kérlek segítsetek hogyan tudnék megváltozni, nem bírok így élni , és már lassan csak 1 dolog jut az eszembe... (Az a baj h senkinek nem tudok beszélni a problémáimról mert mindenki elküld h hülye vagy...)


Nagyon köszönöm a segítő válaszokat !


2017. szept. 2. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy totál értelmes embernek tűnsz a fogalmazásod alapján.Szerintem eltúlzod a dolgot.

Hány éves vagy?

2017. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, most leszek 20
2017. szept. 2. 16:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem túlzom el senkinek se merem elmondani a gondjaimat mert elkezd remegni a hangom bedepizek és rámjön instant a sírás
2017. szept. 2. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert bemagyarázd magadnak,hogy úgysem fog menni a kommunikálás és emiatt kudarcba is fullad az egész történet.

Annyira értelmesnek tűnsz,"kár érted"...

Nem vagy semmivel sem kevesebb azoknál,akiknek jó a látása.

2017. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a mai világban akinek van valamilyen gyengesége azt nem támogatjuk, hanem támadjuk... Reálisan gondolkodva én se tartom magamat kevesebbnek mint a többi ember.. Én is lehetek akármi, ami csak szeretnék ha megfelelően dolgozok érte... De sajnos az önbizalmam a béka segge alatt van, olyan szinten h szorongok és félek mindentől.. és akkor most lehet mondani h mást hibáztatok , de én akkor is azt gondolom h nem én tehetek erről h ilyen vagyok hanem a környezetem... Remélhetőleg az emberiség egyszer eljut (szellemileg ) arra szintre hogy ha van valakinek valamilyen gyengesége, azt nem támadják hanem támogatják... Mert ha ez nem változik akkor sajnos több ilyen mentális idegroncs lesz mint én... és akkor nem csak a szem... vannak akit azért csúfolnak mert nagy a homloka, genetikailag kövér stb... Ez a "azzal leszek erős h bántom a gyengébbet " gondolkodás ami az olyan embereket mint én (mi8nt ahogy én is egy "gyenge "ember vagyok ) teljesen tönkre teszik felnőt korukra... sajnos nem tudom elengedni ezt a szorongást... pchilogusommal azt beszéltük h gyógyszerek szedésével kezdjük újra a közös munkát. (remélhetőleg most már sikerrel ) De azért köszönöm kedves egyedüli válaszoló h legalább te vetted a fáradtságot és írj nekem , illetve biztatsz :) Lehet h kis dolog, de ilyenkor ez is hatalmasat jelent az ilyen embereknek mint én ! Köszi szépen !
2017. szept. 3. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A szex minden problémára jó.
2018. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok olya ember van aki nálad nagyobb hiányossággal is boldogan él.Próbálj meg ilyen emberektől tanácsot kérni többet segit mint a doki.Mindenképp próbálj kimozdulni ne csak a gép

mert még magányosabb leszel (tapasztalat).

2018. jan. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!