Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem érzem jól magam a bőrömben...

Nem érzem jól magam a bőrömben.176 cm és 62 kg vagyok, fogyni szeretnék, de hogy?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Sok mindent probáltam már, 90 napos, koplalós, citrom ill. amerikai narancs-diétát is. Egyik sem igazán jött be. Mit ajánlotok?
2017. aug. 13. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Ha nem, akkor kezdd el. Amúgy szerintem ez ideálisnak mondható, de ha nem érzed így jól magad, akkor a mozgás segít a legjobban.
2017. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a súlyoddal az ég világon semmi gond?

Teljesen arányos vagy, ehhez a magassághoz nincs szükséged fogyásra. Valószínűleg azért nem fogytál eddig sem, mert nincs miből, ugyanis nincs túlsúlyod!

2017. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes a súlyod,sőt!Még hízhatnál is 1-2 kg-ot.Sportolsz valamit?
2017. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, 11 éve úszom, és 2 éve jógázom. Néha szemezgettem a vízilabdával, de az nem igazán nekem való. Szóval hízzak fel 60 kg-ra? Ha van ilyen mondatszerkezet amit most használtam 😂
2017. aug. 13. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Semmi baja a súlyodnak. Sportoláskor vigyázz az ízületeidre.


Szép nyarat!

2017. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként eltévesztettem akkor legyek 64 kg. Meglesz! Köszönöm mindenkinek! Azért elmegyek egy szakértőhöz is, hogy ő mit mond.
2017. aug. 14. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!