Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreggyulladás vagy más?

Arcüreggyulladás vagy más?

Figyelt kérdés

Pünkösd vasárnap egy rendezvényen hideg italokat ittam, így hétfő reggel már kapart a torkom, aztán elkezdett fájni azóta még köhögök, szerda tájt elkapott a nátha is, be volt dugulva az egyik orrom, de azóta már elmúlt a nátha talán egy nagyon pici van még.

Ma este lefeküdtem az ágyamra erre azt éreztem mintha menne felfele az arcüregembe valami víz/nyomás azóta kicsit el van dugulva az orrom, fáj az arcüregem, mikor fújom az orrom akkor is, de csak a bal :/ olyan érzés volt mintha valami bogár menne fel de azt nem hiszem, meg az már kijött volna.. azóta be van dugulva az orrom, és közbe fáj az arcüregem de főleg orrfújásnál.

Tippek ?


2017. jún. 13. 00:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!