Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Szerintetek ez komolyabb...

SOS! Szerintetek ez komolyabb betegségre utal, vagy tényleg csak pánikroham?

Figyelt kérdés

Péntek este 2 órán át szarul voltam, fájt bal oldalt a mellkasom, szédültem, a szokottnál jobban csilingelt a fejem, aztán a bal karomba is kisugárzott ez a fájdalom egy kicsit, hányingerem is volt, és hát arra jutottunk hogy nem hívunk orvost mert sikerült elaludnom

Szombat délután megint jött ez, a vérnyomásom is megint magas volt, főleg a pulzus, bementünk az egyik ügyeletre, ott megmérték a vérnyomásom, nyugtatót írtak fel, megg azt írták hogy enyhe depresszió, ezzel el is küldtek

Mentem a másikra, mondom nekem ez nem elég, ott is csak azt mondták, hogy pánik roham, (a sok előző más betegségű negatív leletű doksimat is megnézte a doktor) nyugodjak meg, stb

Nekem tényleg volt már pánik rohamom, tudom hogy milyen, és ez is nagyon hasonlított rá azzal a kivétellel hogy olyankor elmúlik a mellkasi nyomás, de hellyel közzel most már péntek óta érzem hol kicsit, hol nagyon

Mit tegyek, hová menjek, kb mindenhol csak hülyének néznek, de meghalni sem akarok ???


Előre is köszönöm

19 L


2017. febr. 12. 09:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!