Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 12 órás buszos út előtt mit...

12 órás buszos út előtt mit vegyek be?

Figyelt kérdés

Kocsiban, buszon 10 perc alatt elérem a pánikroham szintjét, és hányni is kezdek. B vitamin semmit sem ér, a Daedalon pedig néha hat, néha nem.


Mit ajánlotok?


2017. jan. 23. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Fél liter Vodkát meg egy palack Pezsgőt!

Magnót is vigyél egy kis mulatóssal, ennél jobbat nem tudok...

2017. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Daedalon+ Cocculine
2017. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Muszáj busszal menned ? Én is pánikbeteg voltam,hála a jó Istennek egyre ritkábban érzem magamat rosszul,és én inkább vonattal szoktam utazni.ELŐNY ! Vonaton van wc,és ha rosszul érezném magamat be tudok menni,és le tudom nyugtatni magamat,hogy nyugalom nincsen semmi gond.És nincsen olyan érzésem sem hogy mások meglátnak ezért... Egyébként amikor nekem muszáj volt busszal utaznom akkor a szokásos 1 szem xanax helyett bevettem 4 szemet.A nyelvem alatt tartottam ott gyorsabban felszívódott,álmos voltam tőle,de legalább nem paráztam.Amikor meg megérkeztünk ittam egy kv-t . Egyébként ha pánik beteg vagy erre a xanax,és az orbánc fű tea,és a citrom fű tea hatásos.Akár termoszban,vagy valamilyen flakonban is magaddal viheted.De mint írtam,ha elkerülhető a busz,akkor inkább vonattal menj...
2017. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért szólt hozzá az első... mindegy.


Ha vonattal mennék, akkor 2x át kellene szállnom, plusz 3 óra lenne az út és a végén benézne még egy 2 órás kocsikázás is. Az autót/buszt sehogy nem tudom megúszni, és akkor már utaznék kevesebbet és kényelmesebben, átszállás nélkül. Arról nem is beszélve, hogy drágább is az előző verzió.


4 xanax nem sok? Én 46 kg vagyok, és egyszer vettem le 2 szem Daedalont, attól pedig majdnem bekómáltam, beszélni sem tudtam, annyira elzsibbasztotta az egész testem. :/ A teákban nem bízom, ha jön a pánikroham, az egyáltalán nem fogja megállítani.

2017. jan. 23. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Igyekszem sorban válaszolni.Nekem tervem az hogy elutazzak egyszer amerikába,és már előre leszerveztem hogy hajóval fogok utazni.Mivel írtózom a bezártságtól,és a repüléstől.A hajós út drágább ugyan,de azon nem fogok bepánikolni.Másik téma a xanax: Azért mert nekem 4 szem xanaxra volt szükségem ,ne vedd át a példámat.Én már elég régóta vagyok pánikbeteg,és kitapogattam hogy mi az a mennyiség amivel tutira nem jön rám pánik. Másik téma a tea: A tea az megelőzés ! Volt egy munkahelyem ahova úgy mentem el reggel hogy megittam egy liter Orbáncfű teát,és vittem is magammal.Más téma: Te vagy a kérdező,én a válaszoló.Én csak azt írtam le hogy én hogyan csináltam,és azt hogy hogyan fogom csinálni.A döntés az rajtad áll.Ha én lennék hasonló helyzetben mint te inkább fizetnék többet (lásd példa a hajó út) mint azt hogy bepánikoljak.Te döntesz a te életed !
2017. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kiegészítés: Én 105kg vagyok,és 38éves.190cm magas.Más a tervezetünk.És a gyógyszereknél más az adagolási arány.Amikor egy állatot műtenek megmérik a súlyát,hogy annak megfelelő altatót kapjon.A kutyánknak daganatos megbetegedése volt,és a műtéthez altatni kellett onnan tudom.
2017. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
javítás: más a szervezetünk
2017. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az igazi okom az, hogy gyávának érezném magam, ha kikerülném a pánikot okozó helyzeteket. 13 éve vagyok pánikbeteg, pszichiátrián is kezeltek, de nem szedek semmit, mert a függőségtől jobban félek, ezért nincs olyan sok tapasztalatom gyógyszerekkel. Teáztam pár hónapig, semmi hasznát nem vettem sajnos. :(


A fenti okokból kiindulva kértem segítséget a gyógyszerezésben, mivel csak esetileg vagyok hajlandó bevenni. Remélem, egyre jobban leszel, egy kicsit nekem is jobb már. :)

2017. jan. 23. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Az a közös bennünk pánikbeteg emberekben,hogy ha átélünk pár pánik rohamot utána az azt kiváltó helyzetektől félünk.Hogy ugyanott,és újra ránk jön...Ez közös mindannyiunkban ! Én is voltam pszihológusnál,ideggyógyásznál,és pszihiáternél,és egy ideig én is voltam pszihiátrán.Mindanyiónknak van valami lelki sérülés a háttérben.Nekem édesanyám halála...El kell fogadnod,hogy ez egy ugyanolyan betegség mint bármelyik.Én tudom,hogy megfogok gyógyulni amint olyan környezetben és ott élek ahol szeretnék.A környezet változás is segít ! Volt hogy egy tanyán laktam,és annyira jól éreztem magamat hogy elfeledkeztem a xanaxról is,és nem is volt rá szükségem.Azt írod hogy gyávának éreznéd magadat ha gyógyszere lenne szükséged,valahogy így írtad.Nézd,az én édesapámnak magas a vérnyomása és gyógyszert szed rá,mert tudja hogy szükség van rá.A pánikbetegségre is vannak gyógyszerek.Nekem a xanax vált be.Tudom hogy hozzá lehet szokni.De én nyugodt esetben pl itthon most jelenleg 1szemet veszek be.A leggyengébből 0,25mg ot.Van akinek 2mg-os van kiírva 3x1 szem.Ahoz képest az enyém eltörpül.Nálunk pánik betegeknél derült égből villámcsapásként jön a pánik.Bár én érezni szoktam kb 1-másfél percel előtte.Ajánlom neked hogy ha érzed,lassíts a levegővételen,és orron keresztül lélegez,és belül mondogasd hogy elmúlik,mindjárt elmúlik.Nagyon hosszasan tudnék írni erről a témáról... De az biztos kedves kérdező,hogy a kezeletlen pánikbetegség nem jó...Nem gyávaság bevenni a gyógyszert ha azt írta ki az orvos.Most mennem kell dolgozni.Dönts belátásod szerint ! Jó utat !
2017. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert kezdtél volna szedni a 2.évben, mint én is, már 11 éve tök jól lennél. A függőség csak duma, simán le lehet jönni az antidepiről is, meg a nyugtatóról is (ha az nem több napi kb 1,5 mg-nál)
2017. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!