Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel 12...

Milyen ruhát vegyek fel 12 órás repülőútra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a mackónadrágos tipus, úgyhogy az ilyesmi kilőve, de mindenképp valami kényelmes kene, es olyan amibe biztos nem fogok fazni a repülőn, viszont ha megérkezünk ott meleg lesz. Cipőt/csizmát sem tudom milyen legyen, ami se nem túl meleg, se nem túl hideg.

Linkelhettek is.

33N


2016. jan. 12. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én decemberben repültem Thaiföldre. Mivel én sem vagyok mackónadrágos típus, én egy kényelmes farmert, pólót, egy könnyű pulcsit vettem fel. Sportcipőt amit le is vettem a repülőn. A sportcipő nem árt akárhová megy az ember, mert sok gyalogláshoz jól jöhet. Nem kell túlbonyolítani a dolgokat. Fázni sem fogsz a gépen mert adnak párnát, takarót.
2016. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Farmer, póló, pulcsi/kardigán. Sportcipő vagy valami olyan cipő, amibe lehet zoknit húzni.

Én általában valami cicanadrágfélében (nem tudom hogy hívják treggings? jeggings?) szoktam menni, hozzá egy kényelmes felső és egy vastagabb, hosszú kardigán.

2016. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Leggingsre en is gondoltam, de azt ilyenkor mindig hosszú csizmával hordom, vagy nyáron balerinaval. Csak a balerina ilyenkor még hideg lenne. Bokacsizma esetleg még. Mondjuk a sportcipő is jo ötlet, bár aleggingssel fura, de nem is divatbemutatóra készülök.
2016. jan. 12. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:
A bokacsizma is jó ötlet, azt is húzhatsz.
2016. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

leggings-et ne,mert lehet szorítani fog valahol,szóval kicsit bővebb nadrágot!


szűk farmert sem ajánlatos,pont azért,mert ülés pózokban szoríthat


könnyebb sötét nadrág,póló,esetleg egy csinosabb 'jersey' pulóver-blézerszerűség,ami kényelmes


kényelmes,tiszta sportcipő és zokni


készülj fel arra, hogy nagyon hideg is lehet a repülőn,legyen mit magadra teríteni az úton,pl egy jó nagy meleg kardigán,vagy stóla,esetleg poncho


a legtöbb ember mackóban repül hosszú utakon,de legyen valami csinos is rajtad azért :)

2016. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Leggings nem nadrág! Ha azt akarod viselni, akkor hosszú pólót vagy pulcsit vegyél fel. Takarót adnak a gépen.
2016. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyek fel egy joggert. Bar lehet neked az is mackonadrag, de kit erdekel h milyen nadrag van rajtad a repulon, az emberek nagyresze kenyelmesen oltozkodik nem tusarkuban es szoknyaban megy hosszu utakra.
2016. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A leggingset persze hosszú felsővel gondoltam.

2016. jan. 12. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a leggings jó,vagy egy futónadrág és azt lehet sport cipővel felvenni.
2016. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!