Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért tudok aludni, és miért...

Miért tudok aludni, és miért nem vagyok álmos?

Figyelt kérdés
Napok óta rendszeresen nem tudok elaludni hajnalig, akár éjjel 3-4ig is fent vagyok, mint most is. És nem érzem magam álmosnak, ha próbálok is aludni, csak forgolódom. És ha másnap délután, mikor érzem a fáradságot, még ha nem is fekszem le, hogy este fáradt legyek, estére már elmúlik a fáradság, és ugyanúgy ébren vagyok. De akkor is, ha lepihenek délután. Mitől lehet? És hogyan lehet visszaszokni?
2008. okt. 5. 03:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen rendszert kell csinálni az alvásból. Mikor kelsz? Mert a lényeg, hogy a 8 órát meglegyen. Ennyinek elég kell lenni egy felnöttnek. Amikor kellned kell, visszaszámolsz 8 órát, és ha esik ha fúj akkor fekszel le. Elötte beleülhetsz egy jó meleg fürdőbe, hogy álmosítson, de ha nem tudsz, akkor is próbálj meg aludni. Pár nap után meg fogja szokni a szervezeted, rá fog állni és már magadtól álmos leszel az adott időben.
2008. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!