Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi volt ez kamrafibrillacio?

Mi volt ez kamrafibrillacio?

Figyelt kérdés
A reggel ereztem valami furcsa tunetet de hirtelen es mintha a szivemtol jott volna vagy a mellkasomtol foglalmam sincs de leirhatatlan ez a tunet es felment a pulzusom 170-180 ra mert meg is ijedtem,kamrafibrillacio volt ez? Vagy csak a ijedtsegtol ment fel a pulzusom? 10 perc utan nyugodott

2016. aug. 17. 11:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,remelem ijedsegtol meg paniktol ment fel ennyire mert ahogy jott az erzes panikoltam megijedtem es akkor ennyire felment a pulzusom
2016. aug. 17. 12:50
 12/13 anonim ***** válasza:

"a ijedsegtol felmehet ennyire a pulzus?"


Igen.


Ha az ekg-k nem mutattak semmit, esélyes, hogy nem is a szíveddel van baj, hanem valami pszichés. Pánikroham, vagy ilyesmi. Vagy hipochondria.

2016. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ekgim honapokkal ezelott voltak sőt vol olyan hogy evekkel ezelott,es a legutolso ekgm 1 honappal ezelott volt es ezt a tunetet most ereztem :( de mindegy mikor volt ekgm ugyis megallapitottak volna a szivemmel lenne valami?
2016. aug. 19. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!